Muzikantai

PradžiaVerslo Pulsas

"Domino Pizza" vadovas: "Įleiskite daugiau imigrantų į Jungtinę karalystę, nes britai nenori pas mus dirbti"

10/12/2013

Taip pat skaitykite

Vasaros atostogų sezonas bus karštas Ar teisingai elgiamės padėdami vaikams susirasti darbą? „Business Help UK Group“ - klausti nieko nekainuoja Rusijoje kilo sąmyšis dėl klaidingo pranešimo apie Putino sąjungininko atleidimo

Vienas iš Londono daugiausiai darbo vietų siūlančių darbdavių prašo daugiau imigrantų, nes jo tinkle yra apie 1000 neužimtų darbo vietų, į kurias britai nepretenduoja. 

Lance Batchelor, vyriausiasis "Domino Pizza tinklo vadovas, teigia, kad negali plėsti savo verslo, nes negali surasti pakankamai virėjų ir picų išvežiotojų. 

„Sugriežtinus imigracijos įstatymus, mums vis sudėtingiau rasti darbuotojų. Sunkiausiai ši užduotis įgyvendinama – šiaurės rytuose bei Londone“, - teigė picerijų tinklo vadovas.

Domino dirba 25 tūkst. darbuotojų Jungtinėje Karalystėje, įskaitant 109 jos filialus Londone, kuriuose dirba 3300 darbuotojų.

„Domino Pizza“ vadovo nuomone, jei pasitvirtins vyriausybės spėliojimai dėl rumunų ir bulgarų antplūdžio nuo kitų metų pradžios, paslaugų sektoriaus įmonėms tai bus tikras išsigelbėjimas: „Prašome vyriausybės suteikti mums teisę įdarbinti žmones, atvykusius iš kitų šalių. Mūsų darbe nereikia aukštojo išsilavinimo, kuo anksčiau naudodavosi jauni britai, tačiau tai – apmokamas darbas ir mums labai trūksta žmonių“.

Parengta pagal standard.co.uk informaciją

Nuotrauka: morguefile.com