Muzikantai

PradžiaPikantiškos naujienos

Čekijos futbolininko įvartis užpakaliu tapo interneto sensacija

03/10/2013

Taip pat skaitykite

Holivudo aktorių Ethaną Hawke sužavėjo bučinys su Angelina Jolie Nyderlandų pareigūnai pradėjo tyrimą dėl M.Cyrus rūkymo scenoje Seimo narį P.Gražulį papiktino su jo atvaizdu neva parduodami marškinėliai, Gėjų lyga teigia jų nepardavinėjanti Bus paskelbtos Lagerfeldo darytos dar nėščios Kim Kardashian nuotraukos

Praha, spalio 3 d. (AFP-BNS). Menkai žinomas Čekijos futbolininkas tapo interneto sensacija, kai buvo paviešintas vaizdo įrašas, kuriame matoma, kaip jis kamuolį į priešininkų vartus įmuša smūgiuodamas užpakaliu.

Prahos "Spartos" klubo atsarginis žaidėjas Davidas Hovorka skriejantį kamuolį užpakaliu nukreipė į vartus rungtynių su kitu Čekijos sostinės klubu - "Meteor" - 25-ąją minutę.

"Pašokau, norėdamas atmušti skriejantį kamuolį koja, bet mano kūnas per daug pasisuko, todėl panaudojau savo užpakalį", - 20-metis saugas sakė trečiadienį dienraščiui "Sport".

Prahos "Sparta" laimėjo trečiąsias rungtynes savo divizione rezultatu 3:0.

Komandos įkeltas šio neįprasto įvarčio vaizdo įrašas portale "YouTube" peržiūrėtas daugiau nei 700 tūkst. kartų.

D.Hovorka sakė, jog įvartį nulėmė "spontaniškas judesys".

"Aš tiesiog prapliupau juoku. Tiesa, kad dar niekada gyvenime nebuvau pelnęs įvarčio tokiu būdu!" - pareiškė jis.

Šį vaizdo įrašą galima pasižiūrėti adresu www.youtube.com/watch?v=Oz9vP7hx978.

 

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

www.bns.lt