PradžiaKitos sporto šakos

Baltijos šalių stalo teniso pirmenybėse Joniškyje triumfavo šeimininkai

24/09/2013

Taip pat skaitykite

Jonas Gelžinis dalyvaus atrankoje dėl "Porsche Motorsport" stipendijos WTA serijos teniso turnyro Austrijoje starte - Šveicarijos, Ukrainos ir Italijos atstovių pergalės Edita Janeliūnaitė klasikinėse dviratininkių lenktynėse Italijoje finišavo keturiolikta Ramunė Arlauskienė ir Šarūnas Dmukauskas tapo Baltijos šalių orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionais

Joniškis, rugsėjo 24 d. (BNS). Baltijos šalių stalo teniso čempionate Joniškyje tiek asmeninėse, tiek komandinėse varžybose puikiai pasirodė Lietuvos stalo tenisininkai.

Moterų komandinėse varžybose čempionių titulu džiaugėsi Eglė Stuckytė, Auksė Gecevičiūtė ir Lina Martinkė. Lietuvės 3:0 įveikė Latvijos ir 3:1 Estijos rinktines. Estijos rinktinė užėmė antrąją, o Latvijos - trečiąją vietą.

Moterų asmeninėse varžybose nugalėjo vilnietė E. Stuckytė. Stalo tenisininkė pusfinalyje rezultatu 4:0 (11:6, 11:7, 11:5, 11:7) nugalėjo estę V. Petrovą, o finale rezultatu 4:2 (12:10, 7:11, 11:7, 4:11, 11:6, 11:4) privertė pasiduoti estę K. Latt. Trečiąja vieta tenkinosi A. Gecevičiūtė.

Vyrų komandinėse varžybose taip pat triumfavo Lietuvos stalo tenisininkų rinktinė - Arnoldas Domeika, Valdas Martinkus bei Matas Skučas. Šeimininkų komanda 3:2 įveikė latvius, vienodais rezultatais 3:0 sutriuškino estus ir antrąją Lietuvos rinktinę. Antrąją vietą užėmė Estijos, trečiąją - Latvijos rinktinės.

Vyrų asmeninėse varžybose čempiono titulu džiaugėsi A.Domeika. Lietuvis pusfinalyje 4:1 (11:7, 8:11, 11:2, 11:4, 14:12) nugalėjo M.Skučą, o finale 4:3 (8:11, 12:10, 4:11, 11:9, 11:5, 6:11, 11:7) privertė pasiduoti latvį O. Kartuzovą.

Baltijos šalių pirmenybės Joniškyje buvo pasirengimo etapas spalio mėnesį Austrijoje vyksiančiam Europos stalo teniso čempionatui.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.