Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKrepšinis

Kauno "Žalgirio" vyrų krepšinio klubo generaliniu rėmėju tapo didžiausias Ukrainoje "PrivatBank"

07/11/2013

Taip pat skaitykite

Kijevo "Budivelnik" krepšininkai pirmąją pergalę Ukrainos superlygoje iškovojo ir be Darjušo Lavrinovičiaus pagalbos Lietuvos studentų krepšinio rinktinė pasirengimą Universiadai baigė be pralaimėjimų Prezidentė apdovanos sidabro medalius Europos čempionate laimėjusius krepšininkus Deivido Gailiaus klubas po ketverių metų pertraukos vėl iškovojo Slovėnijos krepšinio supertaurę

Kaunas, lapkričio 6 d. (BNS). Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionas Kauno "Žalgirio" vyrų krepšinio klubas baigė derybas su naujuoju generaliniu rėmėju. Juo tapo didžiausias Ukrainos bankas "PrivatBank".

Lietuvos čempionų klubas ir "PrivatBank" sudarė metų rėmimo sutartį, kurios finansinės sąlygos neskelbiamos.

"Kauno "Žalgirio" klubo ir žaidėjų vardu dėkojame "PrivatBank" vadovams už suteiktą paramą. Ji mums yra labai svarbi. Žinome, kad ne tik Lietuvoje yra krepšinio gerbėjų, kuriems "Žalgirio" vardas sukelia daug sentimentų ir teigiamų emocijų. Labai džiaugiamės, kad mūsų komandą mylintys žmonės tapo "Žalgirio" rėmėjais", - sakė Kauno "Žalgirio" direktorius Paulius Motiejūnas.

Septyniose Europos valstybėse veiklą vykdantis "PrivatBank" ne kartą buvo pripažintas geriausiu Ukrainos banku ir aktyviai remia įvairias sporto šakas. Nuo šiol jis dėmesį skirs ir Lietuvos krepšiniui.

"Pabaigus derinti visas detales su generaliniu rėmėju, ties tuo negalime sustoti. Ir toliau tęsiame svarbius darbus bei renkame lėšas komandos išlaikymui. Prieš sezoną viešai pristatėme tikslą į "Žalgirio" biudžetą iš visų rėmėjų surinkti 5 mln. litų. Su "PrivatBank" ir kitų rėmėjų parama prie to priartėjome, tačiau šio tikslo dar pilnai neįgyvendinome. Tikimės, kad šie teigiami impulsai paskatins prie "Žalgirio" prisijungti ir daugiau potencialių rėmėjų", - pridūrė P.Motiejūnas.

Naujojo rėmėjo pavadinimas ant žalgiriečių marškinėlių atsiras jau šios savaitės ULEB Eurolygos rungtynėse.

 

BNS informacija