Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Kinų horoskopas: Drakonas

31/01/2014

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Kinų horoskopas: Kiaulė Dienos horoskopas

"EuroPlius "Kinų Naujųjų metų proga pradeda straipsnių ciklą apie kiekvieną kinų zodiako ženklą. Šį kartą dėmesio centre gimusieji Drakono metais (1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012 metai).

Penktasis zodiako ženklas „lun“.
Gimimo laikas: tarp 7 ir 9 valandos ryto.
Spalva: Auksinė.
Metų laikas: Pavasaris, mėnuo: Balandis.
Labiausiai atitinkantis Vakarų horoskopo ženklas: Avinas.
Elementas: Žemė.
Geros savybės: energingumas, pasitikėjimas savimi, atvirumas, teisingumas.
Neigiamos savybės: nekantrumas, impulsyvumas, egoistiškumas, reiklumas.
Rekomenduojama profesija: aktorius, režisierius, mokytojas, politikas.
Tinkamas partneris: Žiurkė, Beždžionė.
Netinkamas partneris: Šuo.

Tarp žemės ir dangaus skrajoja būtybė, kaupianti savyje ugnies ir žaibo energiją. Iš tikrųjų Drakonas sugeba klajoti neįprastais takais. Žemasis kasdienybės pasaulis jo nedomina. Daug mieliau jis kyla aukštyn, į dangų ir ieško atsakymo į svarbesnius klausimus: kokia gi pasaulio esmė, kokia mūsų užduotis šioje žemėje?

Istorijas apie drakonus žmonės pasakoja visame pasaulyje. Mūsuose drakonas – tai pavojinga, pikta pabaisa, iš kurios kadaise riteriai vaduodavo gražiąsias mergeles. Kinijoje Drakonas atrodo visai kitaip. Ten jis įkūnija visas teigiamąsias vyriškos natūros savybes: stiprumą, drąsą, kilniaširdiškumą kartu su išmintimi. Kartais jis būna nevaldomas ir nekantrus. Kaip ir Kiškio, taip ir Drakono ženklas laikomas ypatingai laimingu. Tuo tarpu kai Kiškis yra paprasto žmogaus laisvės simbolis, Drakonas siejamas su kilmingumu, su imperatoriaus rūmais.

Šio simbolio žmonės yra aktyvūs, sveiki. Jie atviri, nesugebantys veidmainiauti ir meluoti, tačiau dėl šios priežasties jiems gali trūkti taktiškumo. Neapgalvotas žodis gali greitai išsprūsti ir aplenkti mintis. Tačiau nenusiteikite priešiškai, jų patarimai gali būti naudingi.

Neretai pernelyg patiklūs. Ypač jautrūs, neretai besijaudinantys dėl nereikšmingų dalykų. Siekia idealų, todėl yra reiklūs ir patys sau, ir kitiems. Daug reikalauja iš kitų, bet dar daugiau duoda. Dideli entuziastai, nuolat užsidegantys įgyvendinti naujas idėjas. Intelektualūs, kartais išdidūs, įtakingi.

Dažniausiai visada patenkinti gyvenimu, sugeba gerai atlikti bemaž bet kokį darbą – nuo aktoriaus iki politiko ir karininko. Deja, tokią sėkmę jie gali panaudoti ir piktiems kėslams.

Dažniausiai yra mylimi, tačiau patys retai stipriai myli. Todėl jie neskausmingai išgyvena dėl praėjusios meilės. Moterys drakonės dažniausiai turi daug gerbėjų ir dėl to gali pakliūti į dramatiškas situacijas. Reta vedai jauni, nemažai jų mėgsta gyventi vieni.

Elementai

1904.02.19 iki 1905.02.03 – Medis
1916.02.03 iki 1917.01.22 – Ugnis
1928.01.23 iki 1929.02.09 – Žemė
1940.02.08 iki 1941.01.26 – Metalas
1952.01.27 iki 1953.02.13 – Vanduo
1964.02.13 iki 1965.02.01 – Medis
1976.01.31 iki 1977.02.17 – Ugnis
1988.02.17 iki 1989.02.05 – Žemė
2000.02.05 iki 2011.01.23 – Metalas
2012.01.23 iki 2013.02.09 – Vanduo

Medžio Drakonas
Drakono sugebėjimas įgyvendinti savo norus, kūrybingumas bei valios stiprybė siejasi su praktiškąja medžio elemento savybe. Tokios kombinacijos dėka žmogus sugeba įgyvendinti neįprastas bei revoliucingas idėjas. Medžio elementas sustiprina realybės pojūtį ir dėl to šiam Drakonui lengviau nei kitiems eiti į dorus kompromisus. Nors ir pasirengęs eiti į kompromisus, toks Drakonas žmogus žiūri į kitus truputį iš aukšto, yra šiek tiek pasipūtęs. Jam egzistuoja vienintelis visų reiškinių matas – absoliutus įsitikinimas savo paties asmenybės svarba.

Ugnies Drakonas
Tai visus patraukianti ir sužavinti vadovo asmenybė, bent jau pats Drakonas toks norėtų atrodyti ir būti gerbiamas. Šiam Drakonui labiausiai gaila, jog didvyrių ir drąsių užkariautojų laikai praėjo. Nepaisant to, jis randa kur pasireikšti. Ugningai jo natūrai reikia kovoti, panaudojant visą savo jėgą. Jo erzinantis garbės troškimas dažnai įgyja negailestingų bruožų, ir Drakonas kitų atžvilgiu tampa labai nekantrus. Drakonas nėra egoistas, jis – egocentriškas ir nesupranta, jog ne kiekvienas žmogus apdovanotas tokia neišsenkančia energija, ne kiekvienas nori gerbti ir pripažinti vadovą.

Žemės Drakonas
Žinoma, ir šitas Drakonas nori stovėti pačioje hierarchijos viršūnėje, ir vadovauti kitiems pagal savo įsitikinimus. Tačiau žemės elementas suteikia jam daugiau įžvalgumo kasdieninio gyvenimo realybėje, padeda geriau įsijausti ir suprasti kitus žmones. Nepaisant to, jis vis tiek nori valdyti ir kontroliuoti savo aplinką. Tačiau tą jis daro dalykiškiau ir savikritiškiau, negu kiti Drakonai. Šitas Drakonas stengiasi tobulėti, pavyzdžiui, pats savo noru lanko seminarus vadovo asmenybės tema.

Metalo Drakonas
Tikriausiai Jūs niekada nesusidursite su šiuo Drakonu, nebent būsite toks pats. Jo labai stipri valia ir talentas gali įbauginti kiekvieną. Mielai jis bendrauja su savo sukirpimo žmonėmis, nemėgsta kvailių bei silpnavalių, jam nereikia, kad silpnesnieji juo žavėtųsi. Su tokiais žmonėmis šis Drakonas elgiasi riteriškai ir taktiškai, bet dažniausiai jų vengia. Nemoka įsijausti, neturi diplomatinių sugebėjimų. Visa savo jėga išsiveržia į priekį ir tuomet nesuka sau galvos dėl praėjusių dienų.

Vandens Drakonas
Čia mes randame vienintelį Drakoną, pasirengusį nusileisti, jei to reikalauja visuomenės interesai Tai – demokratas iš aristokratiškųjų Drakonų, bent jau siekia tokiu būti. Retkarčiais netgi galima jį pakritikuoti, neužsitraukiant jo rūstybės. Nepaisant to, ir šitas Drakonas mėgsta prasimušti aukštyn, tik jis turi takto jausmą ir nepuola stačia galva per kitus, o geriau panaudoja lengvą spaudimą. Jo problema yra ta, jog per lengvai prisiima atsakomybę, o retai pagalvoja apie savo jėgų ribotumą. Todėl dažnai vienu metu dirba kelis darbus, nedaug ką padarydamas iki galo.

Informacija horoskopai.lt

Iliustracija: www.santabanta.com