Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Lietuvos moterų rankinio rinktinė turi naują trenerį

12/10/2013

Taip pat skaitykite

Naująjį žiemos sezoną "Teniso pasaulis" sostinėje pasitinka didesnėmis erdvėmis ir nauja sporto šaka Savaitgalį Prancūzijos Varennes kartingo trasoje vyko kartingo pasaulio čempionatas galingiausiose KZ ir KZ2 klasėse. Planetos kalnų slidinėjimo taurės varžybų pirmąją sezono greitojo nusileidimo rungtį laimėjo italas Europos bokso čempionate Minske startuos penki lietuviai

Vilnius, spalio 12 d. (BNS). Lietuvos rankinio federacija penktadienį pasirašė sutartį su Antanu Skarbaliumi, kuris tapo naujuoju Lietuvos nacionalinės moterų rankinio rinktinės treneriu. Trenerio asistente tapo Aurika Celiešienė, kuri, kaip ir A.Skarbalius, treniruoja Lietuvos čempiones Kauno "ACME-Žalgiris" rankininkes.

Pirmuoju trenerio išbandymu taps atrankos varžybos į 2014 metų Europos moterų rankinio čempionatą, kuris kitų metų gruodžio 7-21 dienomis vyks Vengrijoje ir Kroatijoje.

Lietuvos moterų rinktinė dėl vieno iš dviejų kelialapių kovos 1 grupėje, kur jos varžovėmis bus Danijos, Ukrainos ir Austrijos rankininkės.

Jau kitą sekmadienį (spalio 20 d.) rinktinė pradės treniruočių stovyklą Panevėžyje, o spalio 23-ąją lietuvės išskris į Zaporožę (Ukraina), kur žais pirmąsias atrankos turnyro rungtynes su Ukrainos komanda.

Spalio 25 dieną Lietuvos rinktinė grįš į tėvynę, kur tęs pasiruošimą kitoms - spalio 27 d. (18 val.) "Cido" arenoje, Panevėžyje, vyksiančioms rungtynėms su Danijos rankininkėmis.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS