Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDidžioji Britanija

Londono policija tiria įžūlų parduotuvės "Selfridges" apiplėšimą

07/06/2013

Taip pat skaitykite

Londono Sičio lietuvių klubui šiemet vadovaus Viktorija Vasiliauskaitė Britai nemato taikos susitarimo Sirijai, jeigu al Assadas liks savo poste Anglija nuo šiol turi didžiausią naktinio dangaus draustinį Europoje Londone suimtas Italijos mafijos vadeiva

Londonas, birželio 7 d. (AFP-BNS). Policija penktadienį tiria įžūlų žaibišką garsios Londone universalinės parduotuvės "Selfridges" apiplėšimą, kuriame dalyvavo šeši burkomis prisidengę, kirviais mojuojantys vyrai.

Vyrai į parduotuvę Oksfordo gatvėje užėjo ketvirtadienį vakare, vilkėdami moteriškais veidus ir kūną dengiančiais rūbais; tada jie išsitraukė kirvius ir ėmė jais daužyti stiklines prekystalių vitrinas, kuriose buvo laikomi brangūs laikrodžiai, nurodė policija.

Susikrovę grobį į maišus jie spruko mopedais bei motociklais.

Du gaujos nariai už kelių gatvių nuvirto nuo mopedo; juos sulaikė praeiviai, kol atvykusi policija areštavo juos.

Šio įvykio liudininkas iš rytų Londono, 28-erių Matthew Carrozo (Metjus Karozas), sakė gėręs alų netoliese esančioje smuklėje, kai išgirdo kažkokį trenksmą. Pažvelgęs į gatvę jis pamatė, kaip iš picerijos išeina vyrukas ir prispaudžia vieną iš dviejų važiavusiųjų

mopedu. Vienas turėjo visą motociklininko aprangą, kitas vilkėjo burką.

"Kažkas pastebėjo nuo mopedo nukritusį krepšį ir atidarė jį - iš jo iškrito laikrodžiai. Krepšys buvo pilnas laikrodžių ir juvelyurinių dirbinių", - sakė jis.

"Pirmasis spruko Šarlotės gatve, kur jį parvertė kiti žmonės. Jis smarkiai priešinosi", - pasakojo M.Carrozo reporteriams.

Atskubėjusi policija grūdo į savo furgoną sulaikytąjį, kuris spardėsi. "Kitas buvo sužeistas; jam pagalbą suteikė paramedikai", - pridūrė jis.

Parduotuvė "Selfridges" vėliau pranešė, kad per apiplėšimą niekas nenukentėjo ir žadėjo penktadienį parduotuvę atidaryti.

Policija patvirtino, kad vienas sulaikytųjų yra areštinėje, o kitas ligoninėje - jam lūžusi koja.

Du kiti motociklai, įtariami buvę panaudoti apiplėšiant parduotuvę, vėliau buvo rasti kitoje Londono dalyje.

Policija nagrinėja minėtame rajone buvusių vaizdo kamerų įrašus.

Detektyvas inspektorius Andy Noyesas (Endis Nojesas) padėkojo praeiviams, "kurie įsikišo ir sulaikė du įtariamuosius". "Jų greita reakcija ir drąsūs veiksmai padėjo mūsų tyrimui", - sakė jis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS