Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

Nicole Kidman partrenkė dviračiu važiavęs paparacas

13/09/2013

Taip pat skaitykite

Obama pradėjo vasaros atostogas prašmatnioje saloje Skandalingoji popmuzikos žvaigždutė Miley Cyrus provokuoja prognozes apie jai gresiantį nuopuolį Aukcione parduodami Monica Lewinsky "negližė", laiškai ir kiti daiktai Pagyvenę žmonės sudaro 18 proc. Lietuvos gyventojų, šalyje yra beveik 400 šimtamečių

Niujorkas, rugsėjo 13 d. (WENN-AP-BNS). Aktorę Nicole Kidman (Nikol Kidman) Niujorke ketvirtadienį ant žemės parbloškė dviračiu į ją atsitrenkęs paparacas, bet aktorė sakė, kad jaučiasi gerai, tik yra sukrėsta.

"Mulen Ružo" (Moulin Rouge!) žvaigždė, pasižiūrėjusi Niujorko mados savaitės Calvino Kleino (Kalvino Kleino) šou, ėjo atgal į viešbutį "Carlyle", kai tas paparacas, Carlas Wu (Karlas Vu), dideliu greičiu pasileido jos link.

C.Wu tikriausiai nesuvaldė savo dviračio ir parbloškė aktorę, kuri pargriuvo ir kurios aukštakulniai nulėkė šalin.

Pranešama, kad jokių pastebimų sužeidimų N.Kidman nepatyrė.

Interviu AP ji sakė, kad jai viskas gerai, ir pridūrė: "Atsikėliau, vaikštau, bet buvau sukrėsta".

Niujorko policijos departamentas pranešė, kad 19-mečiui dviratininkui buvo išsiųsti trys šaukimai už važinėjimą dviračiu šaligatviais, važiavimą dviračiu be šalmo ir pavojaus kitiems sukėlimą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS