Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė šiuolaikinės penkiakovės \"Kremliaus taurės\" varžybose liko antra

16/06/2013

Taip pat skaitykite

Klaipėdos "Žuvėdros" šokėjai devintą kartą laimėjo Europos Lotynų Amerikos šokių ansamblių čempionatą Antigvos regatoje puikiai pasirodė "Ambersail" buriuotojai Portugalijoje prasidėjo baidarių ir kanojų irklavimo Europos čempionatas Kristina Saltanovič sportinio ėjimo Portugalijos čempionate iškovojo bronzos medalį

Maskva, birželio 16 d. (BNS). Rusijoje vykstančiose "Kremliaus taurės" šiuolaikinės penkiakovės varžybose antrąją vietą šeštadienį užėmė 29-erių metų olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė.

Moterų varžybose, kuriose startavo 24 sportininkės, L. Asadauskaitė surinko 5264 taškus ir vos 4 taškais (1 sekunde) atsiliko nuo pergalę iškovojusios Londono olimpiados bronzos medalininkės brazilės Yane's Marques.

Trečiąją vietą su 5196 taškais užėmė rusė Liudmila Kukuškina, o Lietuvoje gimusi, bet Rusijai atstovaujanti Donata Rimšaitė su 4888 taškais liko tik keturiolikta.

L. Asadauskaitė po fechtavimosi rungties (960 tšk.) buvo ketvirta, po plaukimo rungties (1104 tšk. - 14 vieta) smuktelėjo į penktąją poziciją, po jojimo varžybų (1080 tšk. - 16 vieta) nukrito į aštuntąją vietą ir tik sėkmingas pasirodymas bėgimo ir šaudymo dvikovėje (2120 tšk. - 2 vieta) leido pakilti į antrąją vietą.

Sekmadienį dėl "Kremliaus taurės" varžysis 24-i vyrai, tarp kurių bus ir Justinas Kinderis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.