Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaEuropa

Prancūzijos ministrė apkaltino Barroso "nieko nepadarius" ginče dėl kultūros apsaugos

28/06/2013

Taip pat skaitykite

Paryžiuje mokykloje pensininkas nusišovė mokinių akivaizdoje Rusijos eksšnipė Chapman išreiškė pageidavimą ištekėti už bėglio Snowdeno Europos Komisija pablogino euro zonos ūkio plėtros, nedarbo lygio 2014 metais prognozes Kanų kino festivalio atidarymą trikdė lietus ir nedraugiška kritika

Paryžius, birželio 28 d. (AFP-BNS). Prancūzijos prekybos su užsieniu ministrė Nicole Bricq (Nikol Brik) penktadienį pareiškė, kad Europos Komisijos pirmininkas Jose Manuelis Barroso (Žozė Manuelis Barozu) "nieko nepadarė", kad apsaugotų Europos kultūrą derybose su Jungtinėmis Valstijomis dėl laisvosios prekybos sutarties.

Paklausta, ar J.M.Barroso buvo blogas pasirinkimas, N.Bricq sakė televizijai LCI: "Manau, kad taip. Manau, kad per savo kadenciją jis nieko nepadarė."

Šie aštrūs komentarai susiję su Prancūzijos pastangomis apsaugoti Europos kino ir televizijos pramonę nuo Holivudo dominavimo, vykstant deryboms dėl laisvosios prekybos sutarties su Jungtinėmis Valstijomis, tačiau jos taip pat peraugo į platesnį ginčą dėl Europos projekto.

J.M.Barroso privertė daugelį pašiaušti plunksnas Prancūzijoje, kai pareiškė, kad Paryžiaus pastangos apsaugoti Europos audiovizualinį sektorių yra "reakcingos".

Europos Komisijos vadovas pirmadienį kaltino Prancūziją naudojantis Europa kaip atpirkimo ožiu sprendžiant vidaus problemas, kai tos šalies pramonės atnaujinimo ministras Arnaud Montebourg'as (Arno Montebūras) pareiškė, jog J.M.Barroso politika skatina ultradešiniųjų jėgų stiprėjimą Prancūzijoje.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS