Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaEuropa

Protestas Kijeve tęsiasi: naktį milicija ardė protestuotojų barikadas

10/12/2013

Taip pat skaitykite

Airijos ūkis 2012 metais priaugo 0,9 proc. Prancūzijoje sudužus lengvajam lėktuvui žuvo trys žmonės Mėgėjiška žvejyba Anglijoje Ispanijos tradicinio pomidorų mūšio dalyviams šiemet teko susimokėti

Naktį iš pirmadienio į antradienį Kijeve milicija ardė proeuropietiškai nusiteikusių protestuotojų barikadas ir vaikė mitinguotojus.

Lenta. ru pranešė, kad barikados ir palapinės išardytos netoli prezidento administracijos pastato ir kai kuriose centrinėse Kijevo gatvėse. Per milicijos ir protestuotojų susidūrimus nukentėjo keli žmonės. 

Po milicijos veiksmų protestuotojai ėmė telktis Nepriklausomybės Maidano aikštėje. Pranešama, kad protesto prieš Ukrainos vyriausybės ir prezidento politiką dalyviai sugrįžo į Kijevo merijos pastatą. Pastatas buvo apleistas, išsigandus šturmo. 

Ukrainos milicija antradienio naktį aktyvių veiksmų prieš protestuotojus ėmėsi, kai pirmadienį Kijevo centre į eilinį protesto mitingą susirinko keli šimtai tūkstančių žmonių.

Masinės protesto akcijos Kijeve ir kituose Ukrainos miestuose prasidėjo praėjusio mėnesio pabaigoje, kai Ukrainos prezidentas Viktoras Janukovyčius atsisakė pasirašyti Ukrainos asociacijos su Europos Sąjunga sutartį Vilniuje.

 

EuroPlius.com

Nuotrauka: morguefile.com