Muzikantai

PradžiaPinigai

Tauragės M.Mažvydo mokykloje per 200 tūkst. litų pervesta į buhalterės sąskaitą

11/07/2013

Taip pat skaitykite

JAV biržų indeksai kopia aukštyn Recesija euro zonoje stiprėja ir greičiausiai užsitęs, Rusijos ūkio plėtra lėtėja - Lietuvos bankas Diskusijos dėl bankų priežiūros buvo "sekinančios", deramasi dėl didesnės integracijos "PetroChina" sugrįžo į didžiausių pagal kapitalizaciją pasaulio įmonių dešimtuką

Tauragės M.Mažvydo mokykloje per 200 tūkst. litų pervesta į buhalterės sąskaitą

Vilnius, liepos 11 d. (BNS). Tauragės Martyno Mažvydo mokykloje 220 tūkst. litų buvo pervesta į mokyklos vyriausiosios buhalterės sąskaitą.

Neteisėtą bankinę operaciją aptiko Valstybės kontrolė, vertinusi Tauragės rajono savivaldybės finansus.

Įtarusi galimą nusikalstamą veiką - bankinių išrašų klastojimą, apgaulingą apskaitos tvarkymą ir neteisėtai pervestas lėšas - Valstybės kontrolė kreipėsi į Tauragės apylinkės prokuratūrą.

Pagal tarnybos pranešimus pradėtas ikiteisminis tyrimas, kuriam šiuo metu vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūra.

Kaip BNS informavo prokuratūroje, kovą pradėtas ikiteisminis tyrimas vyksta pagal Baudžiamojo kodekso straipsnį dėl turto pasisavinimo.

Pagal Baudžiamąjį kodeksą, tas, kas pasisavino jam patikėtą ar jo žinioje buvusį didelės vertės svetimą turtą, baudžiamas laisvės atėmimu iki dešimties metų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS