Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaEuropa

Ukraina: Rusijos spaudimas skatina rinktis integraciją į ES

01/10/2013

Taip pat skaitykite

Dėl streiko antrą dieną uždarytas Eiffelio bokštas Graikija: pažadai rinkėjams svarbiau už įsipareigojimus kreditoriams Norvegijoje susidūrus dviem autobusams žuvo du žmonės, keli sužeisti Vokietija - populiariausia šalis pasaulyje, rodo apklausa

Vilnius, rugsėjo 30 d. (BNS). Vilniuje viešintys Ukrainos opozicijos lyderiai sako, kad Rusijos ekonominį ir politinį spaudimą patirianti šalis turi sparčiau integruotis į Europos Sąjungą.

Opozicijos susivienijimo "Tėvynė" lyderis Arsenijus Jaceniukas po susitikimo su Lietuvos prezidente Dalia Grybauskaite sakė, kad spaudimą naudojanti Rusija pažeidžia dvišalius ir daugiašalius susitarimus.

"Jaučiame Rusijos spaudimą ekonominiais ir politiniais klausimais. Dėl šios priežasties būtina būti daug arčiau ES, kad veiktume kartu su Europos partneriais, ir kurtume naujus santykius tarp Ukrainos kaip ES dalies ir Rusijos kaip tiesiog Rusijos", - žurnalistams sakė A.Jaceniukas.

Kartu jis pabrėžė bendrą ES ir Ukrainos opozicijos reikalavimą, kad būtų paleista kalinama ekspremjerė Julija Tymošenko.

A.Jaceniukas ir kartu su juo pas D.Grybauskaitę apsilankę opozicijos politikai Vitalijus Kličko ir Olehas Tiagnybokas sakė remiantys ESir Ukrainos asociacijos sutarties pasirašymą, kuris planuojamas lapkričio mėnesį Vilniuje.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

www.bns.lt