Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaBėgimas

Valmieros maratone Latvijoje tarp vyrų Mindaugas Viršilas užėmė trečią vietą

17/09/2013

Taip pat skaitykite

Žiema – ne priežastis mažiau bėgioti Europos 10 000 m bėgimo taurės varžybose Diana Lobačevskė finišavo penkta Lina Grinčikaitė tarptautinėse lengvaatlečių varžybose Švedijoje užėmė antrąją vietą Ketvirtajame Kauno maratone Kenijos bėgikų pergalė ir nauji trasos rekordai

Valmiera, rugsėjo 17 d. (BNS). Valmieros maratone, kuris kartu buvo ir Latvijos maratono čempionatas, trečią vietą užėmė Mindaugas Viršilas, kuris 42 km 195 m distanciją nubėgo per 2 valandas 34 minutes ir 36 sekundes.

Nugalėtoju tapo latvis Kristapas Berzinis (2:30:22), aplenkęs tautietį Anatolijų Macuką (2:33:17).

Penktas maratone finišavo Darius Didaronkus (2:38:44), vienuoliktas (antras 40 metų amžiaus grupėje) - Vytautas Gražys (2:51:08), 21-as (nugalėjo 50 metų amžiaus grupėje) - Alfonsas Kazlauskas (3:01:51).

Pusmaratonyje (21,0975 km) ketvirta (pirma 40 metų amžiaus grupėje) buvo Gytė Norgilienė - 1 valanda 25 minutes ir 40 sekundžių.

Aukščiausią vietą tarp Lietuvos vyrų pusės maratono bėgime užėmė Aivaras Vareika (1:17:56), finišavęs keturioliktas, o Almiras Kavaliauskas 50 metų amžiaus grupėje užėmė trečią vietą (1:35:30).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.