PradžiaKitos sporto šakos

Vytautas Kaupas klasikinėse dviratininkų lenktynėse Belgijoje finišavo 73-ias

16/10/2013

Taip pat skaitykite

Andrius Velička oficialiai tapo Vilniaus MFD "Žalgirio" klubo žaidėju Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė išvyko į tarptautinį FIVB paplūdimio tinklinio turnyrą "Phuket Open" Tailande Iš Brazilijos į Lietuvą Žydrūnas Savickas veža naują pasaulio rekordą "Cowboy Jamboreekroso" varžybose JAV Monika Juodeškaitė užėmė antrąją vietą

Briuselis, spalio 16 d. (BNS). 80-ą kartą Belgijoje vykusiose klasikinėse dviratininkų lenktynėse "Nationale Sluitingprijs - Putte - Kapellen 2013" 73-ias finiše buvo "Team Differdange-Losch" komandai atstovaujantis Vytautas Kaupas.

Martynas Maniušis ("Doltcini-Flanders") užėmė 77-ą vietą, o Gediminas Kaupas ("Team Differdange-Losch") tenkinosi 105-a pozicija.

Pirmieji du lietuviai finišavo kartu su 183,6 km lenktynių nugalėtoju belgu Jensu Debusschere'u, o trečiasis lyderiams finiše pralaimėjo 44 sekundes.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.