Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Šią vasarą „Accenture“ nemokamai paruoš ir suteiks karjeros galimybes dar 340 IT specialistų

27/05/2022

Taip pat skaitykite

Londono lietuvių regbio klubas patyrė pirmą pralaimėjimą LNK laidoje „KK 2 penktadienis“ – paskutinis filmavimas su Irena Matijošaitiene Karalienės dalyvavimas Thatcher laidotuvėse atspindi abipusę pagarbą „Marks&Spencer“ išnyks žaislų skyriai mergaitėms ir berniukams

Šią vasarą „Accenture“ nemokamai paruoš ir suteiks karjeros galimybes dar 340 IT specialistų

Informacinių technologijų (IT) bendrovė „Accenture“ šią vasarą mokymuose planuoja paruošti 340 IT specialistų, kuriems suteikiama galimybė įgyti reikiamą kvalifikaciją ir tęsti karjerą tarptautinėje kompanijoje arba dirbti IT srityje. Kelis kartus per metus rengiami „Accenture Bootcamp“ mokymai yra įmonės ilgalaikės darbuotojų atrankos programos dalis. Mokymus baigę dalyviai gauna sertifikatus, o sėkmingiausieji – apmokamą praktiką įmonėje. 

Mokymai tinka tiek IT studentams, tiek žmonėms, turintiems darbo patirties vienoje iš STEM krypčių, finansinių paslaugų srityje arba turintiems STEM srities arba ekonomikos išsilavinimą.

„Šie mokymai yra geras pagrindas IT karjeros pradžiai. Žinoma, sėkmė naujoje srityje neateina per kelis mėnesius – reikia ir toliau gilinti žinias bei kaupti patirtį. Noras tobulėti ir mokytis turėtų išlikti visą gyvenimą – tai yra mūsų įmonės DNR dalis“, – sako Zanda Arnava, „Accenture Talent Studio“ vadovė Baltijos šalyse.

Šią vasarą „Accenture“ siūlo galimybę pretenduoti į 20 mokymo programų populiariose srityse, tokiose kaip „Java“, „JavaScript“, „.NET“, automatizuotas testavimas, duomenų integravimas, vizualizacija, robotika, „DevOps“. Taip pat vyks dar neseniai pradėti organizuoti „SAP“ kursai, kariuose bus galima įgyti žinių apie „SAP“ architektūrą, debesų technologijas. Kitose programose dalyviai galės susipažinti su baziniais duomenų analizės įgūdžiais sėkmingai karjeros pradžiai šioje srityje.

Mokymai nemokami ir trunka kelias savaites, priklausomai nuo pasirinktos mokymo temos. Dalyviai įgyja bazinių IT žinių ir įgūdžių tolesnei karjerai. Šie mokymai panašūs į kasdienį darbą su projektais. Dalyviams suteikiama tiek praktinių, tiek teorinių žinių, jie išmoksta dirbti komandoje. Visi mokymai vyksta nuotoliniu būdu anglų kalba, vadovaujant patyrusiems lektoriams ir mentoriams.

Norint išlaikyti techninį mokymų atrankos testą, reikalingos pagrindinės pasirinktos mokymų programos žinios. Kaip pasiruošti testui, patarimus galima rasti „Bootcamp“ svetainėje. Šalia techninių žinių, vertinamas ir pretendentų gebėjimas analitiškai mąstyti, motyvacija mokytis bei anglų kalbos įgūdžiai. Daugiau informacijos apie mokymų turinį ir paraišką galima rasti „Accenture Bootcamp“ svetainėje. 

„Mes taip pat pristatėme perkvalifikavimo programą jau esamiems mūsų darbuotojams, padedančią kitų sričių specialistams įgyti IT žinių. Šios programos dalyviai šalia darbo tęsia studijas universitete. Per tam tikrą laikotarpį sėkmingai išlaikę egzaminus, darbuotojai gauna motyvuojantį atlyginimo padidėjimą, taip pat tai yra geras pagrindas karjeros augimui“, – pasakoja Z. Arnava. 

„Accenture“ yra viena iš pirmaujančių IT bendrovių Baltijos šalyse ir pasaulyje. Įmonė teikia tarptautines valdymo konsultacijas, technologijų ir užsakomąsias paslaugas. „Accenture“  apyvarta Baltijos šalyse finansiniais metais, trukusiais nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. iki 2021 m. rugpjūčio 31 d., siekė 91,29 mln. eurų. Atitinkamu laikotarpiu bendrovė uždirbo 3,96 mln. eurų pelno. „Accenture“ filialą Latvijoje atidarė 2002 m., o nuo 2021 m. įmonė turi biurą ir Lietuvoje.

 

Daugiau informacijos apie mokymus: www.bootcamp.lv.

Kontaktai: Sanita Kalve, „Accenture Baltics“ komunikacijos vadovė, sanita.kalve@accenture.com

Informacinių technologijų (IT) specialistai Accenture IT kvalifikacija Studentai