Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPasaulis

EBPO pablogino JAV, Kinijos ekonomikos augimo prognozę

03/09/2013

Taip pat skaitykite

JT moterų teisių rezoliucija buvo priimta nepaisant priešiškos reakcijos Pasaulio Bankas perspėja dėl pasaulinio klimato šiltėjimo poveikio ateityje Jungtinėse Tautose sutartį dėl ginklų prekybos pasirašė JAV, o Romoje Italija pirmoji Europoje ratifikavo ją JAV karys atsiprašė dėl kruvinų šaudynių Afganistano kaime

Paryžius, rugsėjo 3 d. ("Reuters"-BNS). Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO) antradienį paskelbė naują pasaulio ekonomikos augimo prognozę.

Tarp didžiųjų ūkių, JAV ekonomikos augimas šiemet sieks 1,7 proc., palyginti su 1,9 proc. prognoze gegužės mėnesį.

Kinijos ekonomika augs ne 7,8 proc. kaip prognozuota anksčiau, o 7,4 proc., sakoma pranešime.

Japonijos ūkis, padedant centrinio banko augimo skatinimo programai, kaip ir prognozuota anksčiau, sustiprės 1,6 procento.

Prancūzijos prognozė pagerinta nuo 0,3 proc. smukimo 0,3 proc. augimo, o Vokietijos ekonomika augs ne 0,4 proc., kaip manyta gegužę, o 0,7 procento.

Didžiosios Britanijos augimo prognozė padidinta nuo 0,8 proc. iki 1,5 procento.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

EuropaPasaulis