Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Europos plaukimo čempionate R. Meilutytė 50 m krūtine finale

12/12/2013

Taip pat skaitykite

Domas Krikščiūnas ir Donatas Grybas - tarptautinio jaunių ir jaunučių imtynių turnyro Vokietijoje nugalėtojai Gediminas Bagdonas klasikinėse dviratininkų lenktynėse Prancūzijoje sekmadienį finišavo 41-as Evaldas Šiškevičius klasikinėse dviratininkų lenktynėse Ispanijoje finišavo 63-ias Sunki Lauryno Grigelio pergalė "ATP Challenger Tour" serijos teniso turnyro Italijoje starte

Danijoje Herningo mieste šiandien prasidėjo Europos plaukimo čempionatas trumpajame (25 m) baseine. Vakarinėje varžybų dalyje dalyvauja penki Lietuvos plaukikai - Danas Rapšys (200 m nugara) , Rūta Meilutytė (50 m krūtine), Mindaugas Sadauskas ir Simonas Bilis (abu 50 m laisvu stiliumi) ir Giedrius Titenis (100 m krūtine) - ir Lietuvos rinktinė kompleksinio plaukimo rungtyje.

Rūta Meilutytė laimėjo 50 m krūtine rungties pusfinalio pirmąjį plaukimą. Nuotolį ji įveikė per 29.41 sek.  Antrame plaukime šios distancijos rekordą pagerino rusė Julija Jefimova, jį įveikusi per 29.14 sek.

Netrukus 19.03 val. prasidės finalas. Rūtos Meilutytės laikas bus antras. Trečią pusfinalio laiką užfiksavo Danijos plaukikė Rikke Moeller Pedersen (29.96).

18-metis D. Rapšys 200 m plaukimo nugara finale finišavo penktas ir antrą kartą per dieną pagerino Lietuvos rekordą - 1:52.53 min.

Giedrius Titenis pateko į 100 m krūtine rungties finalą. Su dešimtuoju laiku Lietuvos plaukikas pateko į finalą. M. Sadauskas 50 m laisvuoju stiliumi pirmame pusfinalio plaukime atplaukė šeštas (21.73 sek.). Antrame plaukime dalyvavęs S. Bilis finišavo septintas (22.02 sek.). Abu lietuviai pasiekė savo asmeninius rekordus, tačiau į finalą nepateko.