Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaLietuva

Jūsų širdys išdalintos seneliams - Part 2

28/02/2022

Taip pat skaitykite

Aprangos ir tekstilės įmonių asociacija siūlo reguliuoti dėvėtos aprangos įvežimą į Lietuvą Teismas perpus - iki 27,6 mln. litų sumažino baudas trims bankams ir G4S Rusijoje mirė Viktoro Uspaskicho mama Valdžia svarsto, kaip iš bankų surinkti daugiau pelno mokesčio

Visų pirma, pats didžiausias AČIŪ mūsų draugams, sekėjams, palaikytojams, visiems, kurie išdrįso prisidėti, kurie nepabijojo sureaguoti į mūsų kvietimą aukoti. Jaučiame jūsų pasitikėjimą ir tai mums suteikia stiprybės darbuose. Mes, LITHUANIAN COMMUNITY OF SOUTH COAST surinkome £787 ir prisidėjome prie bendro katilo, kuris yra £7208 + 200 eur. Štai toks puikus rezultatas, kai petis petin susijungė visos JK bendruomenės, įgyvendinant akciją "Iš širdies į širdį".

 

Jungtinės Karalystės Lietuvių Bendruomenė akcija “Iš širdies į širdį” šiemet su dar didesniu užtaisu pasiekė 8 regionus: Kauno, Kretingos, Šilutės, Šakių, Šiaulių, Skuodo, Dusetų ir Ignalinos. Aplankėme beveik 200 senelių, kuriems Kūčios ir Kalėdos bus bent šiek tiek šviesesnės ir širdys prisipildys šilumos. Jautrių ir širdį veriančių istorijų šiais metais taip pat netrūksta. Viena senolė, kitais metais švęsianti 90-tąjį jubiliejų, miega tvartelyje ir turi geriausią draugę - karvutę - ir šilumai, ir pokalbiui. Už kelių kilometrų ilgametė mokytoja, poetė, dailininkė, tačiau liko tik pačios paveikslai ant sienų, eilės knygose ir prisiminimai apie senelių dvarą. “O gyventi dar taip norisi, - sako su ašaromis akyse ir priduria: tačiau tas vienišumas taip spaudžia širdį”. O kur dar kalbos, kad maistą taupys iki Velykų. Gerumas visai šalia mūsų, dalinamės, kol galime, nes nežinome, kas laukia vingiuotame gyvenimo kelyje. Ačiū visiems prisidėjusiems ir aukojusiems. Išskirtinė padėka savanoriams plušėjusiems tiek Juntinėje Karalystėje, tiek Lietuvoje ir sukūrusiems šį Kalėdinį stebuklą.

Lietuva Pagalba Aukos JK lietuvių bendruomenė