Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Katy Perry ir Eminemas triumfavo per MTV EMA ceremoniją po "Google" iššūkio

11/11/2013

Taip pat skaitykite

JAV atidėjo susitikimą su Rusija dėl Sirijos Darbingų metų rezultatą „Report 2013“ Kastis Torrau ir Donatello pristatys trijų šalių šokių aikštelėse JAV senatorius McCainas buvo nuvykęs į Siriją susitikti su sukilėliais Tibete po žemės nuošliauža žuvo 21 ir dingo dar 62 žmonės

Amsterdamas, lapkričio 11 d. ("Reuters"-AFP-BNS). Katy Perry (Keti Peri) per 2013 metų MTV Europos muzikos apdovanojimų (EMA) ceremoniją sekmadienį buvo paskelbta geriausia atlikėja - kovoje dėl šio vardo pirmojoje MTV ceremonijoje po ką tik atsiradusių "YouTube" apdovanojimų įveikusi Lady Gagą (Leidi Gagą) ir Miley Cyrus (Mili Saires).

Tačiau JAV popscenos skandalistė M.Cyrus savęs viešinimo kampaniją pastūmėjo į naujus tolius ir pasiglemžė visą dėmesį "Ziggo Dome" scenoje užsidegusi tai, kas galėjo būti cigaretė su marihuana, - mieste, garsėjančiame tolerantišku požiūriu į "lengvuosius" narkotikus.

Negana to, anksčiau ji buvo nufotografuota vienoje garsiausių Amsterdamo kavinių, kur galima nusipirkti "lengvųjų" narkotikų.

Dėl geriausios atlikėjos EMA varžantis trims popdeivėms, kova dėl šio apdovanojimo buvo labiausiai stebima per 20-ąją "Viacom" priklausančio muzikos kanalo EMA įteikimo ceremoniją.

Atsiėmusi jau trečią savo EMA amerikietė K.Perry dramatiškai atliko dainą "Unconditionally", pakibusi 9 m aukštyje tarsi veidrodinis kamuolys virš didžiulės scenos.

"Mano tikslas - kad (mano muzika) pasiektų kuo daugiau ausų, - prieš šou sakė ji ant raudonojo kilimo. - Kai tai vyksta - aš laiminga".

"Tiesiog sėdėjau ten siurbčiodama šampaną, žiūrėdama į visus tuos nuostabius artistus, galvodama, kaip galiu laimėti?" - jau gavusi geriausios atlikėjos apdovanojimą sakė K.Perry.

Kai 20-metė M.Cyrus atsiėmė geriausio klipo apdovanojimą už "Wrecking Ball", ji surengė spektaklį esą neradusi vietos jam savo rankinėje.

"Žinot, negalėjau sutalpinti šio apdovanojimo savo rankinėje, bet radau štai ką", - pasakė ji, iš savo "Chanel" rankinės ištraukdama pusiau surūkytą suktinę, kurią nueidama nuo scenos ir užsidegė.

Anksčiau ši buvusi "Disney" žvaigždė, kuri rugpjūtį sukėlė sensaciją trynimųsi aplink Robiną Thicke'ą (Robiną Tiką) per MTV videomuzikos apdovanojimų ceremoniją, raudonuoju kilimu žengė vilkėdama trumputę suknelę su užrašu "Prašom sustabdyti smurtą".

M.Cyrus, kuri yra prisipažinusi, kad rūko marihuaną, dėmesį prikaustė nuo pat šou pradžios, kai pademonstravo klubų judesius pasirodžiusi scenoje su juodu lateksu vilkinčia žemaūge Little Britney ("Mažąja Britni").

Vakaras taip pat buvo geras britų ir airių vaikinų grupei "One Direction", kuri atsiėmė geriausios popmuzikos prizą, o Harry Stylesas (Haris Stailsas), kuris garsėja ir dainavimu šioje grupėje, ir garsiomis draugėmis, buvo apdovanotas už geriausią stilių.

"Thirty Seconds to Mars" lyderis Jaredas Leto (Džaredas Litas) į savo grupės alternatyvios muzikos apdovanojimą reagavo prašymu tylos minute pagerbti taifūno "Haiyan", kuris penktadienį Filipinuose galėjo pareikalauti 10 tūkst. gyvybių, aukas. Raginimo daugiausia nebuvo paisoma - aidėjo švilpimas ir šauksmai.

"Čia sunku ką nors girdėti, ... bet svarbu žinia, pasiųsti pasauliui kažkiek meilės ir paramos", - vėliau užkulisiuose sakė jis.

Kanadietis Justinas Bieberis (Džastinas Biberis) ketvirtus metus iš eilės atsiėmė geriausio atlikėjo apdovanojimą ir iš anksto įrašytoje žinutėje dėkojo gerbėjams, o Beyonce (Bejonsė) ir Bruno Marsas (Brunas Marsas) gavo atitinkamai geriausio "gyvo" pasirodymo ir geriausios dainos apdovanojimus.

Geriausiu pasauliniu atlikėju buvo paskelbta kinė Chris Lee (Kris Li). Šis apdovanojimas jau treti metai atitenka atlikėjui iš Azijos.

Talentų šou laimėtoja Ch.Lee atsiimdama apdovanojimą, kurį paveržė iš tokių varžovų kaip PietųKorėjos "Exo" ir marokietis Ahmedas Soultanas (Ahmedas Sultanas), dėkojo auditorijai ir "visiems žmonėms, kuriems patinka kinų muzika".

Tuo tarpu JAV reperiui Eminemui buvo skirtas "Pasaulinės ikonos" apdovanojimas už viso gyvenimo pasiekimus, drauge su geriausio hiphopo apdovanojimu.

Vos prieš savaitę jis buvo paskelbtas Metų atlikėju pirmojoje "YouTube" muzikos apdovanojimų įteikimo ceremonijoje, kurią surengė kylantis muzikos industrijos žaidėjas "Google".

Vakarą vedęs Redfoo (Redfu) vadino Eminemą "tikra ikona", pardavusia daugiau kaip 80 mln. albumų egzempliorių ir nuo 1999 metų laimėjusia 11 MTV videomuzikos apdovanojimų bei 13 "Grammy".

"Oho, tai beprotiška. Ačiū visiems už viską per tuos metus, aš myliu apdovanojimą, aš myliu apdovanojimą, aš myliu matematiką", - sakė Eminemas.

Su nauja konkurencija susidūrę EMA yra laikomi MTV, kuri buvo vienas garsiausių 9-ojo ir 10-ojo dešimtmečių prekės ženklų, gebėjimo klestėti interneto eroje išbandymu.

"Viacom" transliavimo padalinio vadovas Robertas Bakishas (Robertas Bakišas) sakė esąs įsitikinęs, kad kompanija atsakys į iššūkį.

Nors MTV kasmetinių popmuzikos apdovanojimų srityje dominavo nuo 1984-ųjų, kai buvo pradėti teikti videomuzikos apdovanojimai, "YouTube", sulaukiantis milijardo žiūrovų per mėnesį, visiškai performavo popmuzikos verslą.

"Visuomet yra konkurencija, tradicinė konkurencija ir naujoji konkurencija", - sakė R.Bakishas ant raudonojo kilimo prieš prasidedant šou.

"EMA yra didžiausia daugialypės medijos raiška, mes deriname tiesioginę televizijos (transliaciją) su skaitmenine, su (transliacija) internete ir mobiliuosiuose telefonuose", - sakė jis.

Vakaro metu komikų duetas "Ylvis" - norvegų interneto sensacija - atliko savo hitą "The Fox (What Does the Fox Say?)", kuris per pastaruosius du mėnesius "YouTube" buvo peržiūrėtas daugiau kaip 200 mln. kartų. Broliai vilkėjo lapių kostiumus su ilgomis uodegomis, nors bendrai vakaro tema buvo galaktinė.

Organizatoriai pranešė, kad renginiui salėje "Ziggo Dome" reikėjo mažiausiai 30 l kūno dažų, 20 l skysto latekso ir 20 kg blizgučių.

Buvo surengtas ir "palydovinis" vakarėlis su DJ Afrojack garsiame Amsterdamo centre "Melkweg", kur pasirodė hiphopo veteranas Snoopas Doggas (Snupas Dogas).

MTV Europos muzikos apdovanojimų ceremonija kiekvienais metais rengiama vis kitame Europos mieste. 2012 metais tai buvo Frankfurtas, 2011-aisiais - Belfastas, 2010-aisiais - Madridas.

Kitais metais ceremonija vyks Glazge Škotijoje.

BNS informacija

Nuotrauka: www.mtv.co.uk