Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDidžioji Britanija

Konkursas užsienio lietuvių neformaliojo lituanistinio švietimo ir sporto projektams finansuoti 2022 metais.

26/11/2021

Taip pat skaitykite

Londone vyksiančioje konferencijoje apie architektų profesijos pripažinimą ES – kontaktų mugė Lietuvos įmonėms Anglija nuo šiol turi didžiausią naktinio dangaus draustinį Europoje Lietuvos Ambasada Jungtinėje Karalystėje sėkmingai organizavo konsulinę misiją Šiaurės Airijoje Teroristinis išpuolis lėktuve?

EuroPlius skaitytoų žiniai informacija apie Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos paskelbtą konkursą užsienio lietuvių neformaliojo lituanistinio švietimo ir sporto projektams finansuoti 2022 metais.

 

Konkurso tikslas – skatinti užsienio lietuvius mokytis lietuvių kalbos, Lietuvos valstybės istorijos, kultūros, pažinti Lietuvos dabartį, taip pat sudaryti sąlygas saviraiškai lietuvių kalba, stiprinti ir puoselėti lietuvybę, telkti lietuvių bendruomenes užsienyje įsitraukti į sveikatą stiprinančią ir jų fizinį aktyvumą didinančią veiklą.

 

Atkreipiame dėmesį, kad 2022 m. bus skelbiami du konkursai: pirmas – dabar, antras – pavasarį. Paraiškų teikėjų prašoma dėl COVID-19 plitimo grėsmės įvertinti projektų įgyvendinimo galimybes ir numatyti veiklas, atitinkančias esamą situaciją.

 

Projektų paraiškos priimamos 2022 m. sausio 2 d. įskaitytinai (Lietuvos laiku) elektroninio pašto adresu (PDF formatu su parašais ir Word formatu) daiva.zemguliene@smm.lt.

Daugiau informacijos apie konkursą, finansavimo tvarką ir paraiškos formą galite rasti: https://www.smm.lt/web/lt/konkursai/kiti-konkursai/skelbiamas-uzsienio-lietuviu-neformaliojo-lituanistinio-svietimo-ir-sporto-projektu-konkursas_3.

 

Iškilus klausimams kreiptis į ŠMSM Užsienio lietuvių skyriaus vyriausiąją specialistę Daivą Žemgulienę tel. (8-5) 219 1184, el. p. daiva.zemguliene@smm.lt.

 

Tadas Kubilius

Second Secretary

Embassy of the Republic of Lithuania to the United Kingdom, to the Sultanate of Oman, and to the Portuguese Republic

 

Lietuva Konkursas