Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Londono centre įsikūrusiame teatre įgriuvo stogas (video)

20/12/2013

Taip pat skaitykite

Gyventojai kaip rimčiausius pretendentus į Lietuvos Respublikos prezidento postą įvardija du politikus, rodo apklausa Kompromisų nepripažįstantis Rusijos vadovas Putinas tapo Didžiojo aštuoneto autsaideriu Al Assadas perspėja dėl "regioninio karo", jeigu Vakarai imsis karinių veiksmų Prezidentė tapo "metų jaunimo žmogumi"

Londono centre įsikūrusiame "Apollo" teatre įgriuvo dalis stogo. Telegrapg.co.uk pranešė, kad sužeisti 76 žmonės, iš jų 7 patyrė sunkias traumas. Dauguma sužeistųjų patyrė galvos traumas.

Nelaimė įvyko pasirodymo metu. 775 vietų teatre tuo metu buvo maždaug 720 žmonių. Teatre vyko spektaklis „Tas keistas nutikimas šuniui naktį“, sukurtas pagal Marko Haddono knygą. Liudininkų teigimu, lubos tiesiog nukrito.

Pastate po stogo griųties buvo įstrigusių žmonių, tačiau ugniagesiai juos išlaisvino. 

„Apollo“ teatras pavadintas pagal graikų ir romėnų dievą Apoloną, muzikos ir menų globėją, buvo pastatytas 1901 metais. 

Didžiosios Britanijos premjeras Davidas Cameronas savo socialinio tinklalapio Twitter“ paskyroje nurodė, kad jam nuolat pranešama apie krizės eigą. Jis taip pat pagyrė sostinės pagalbos tarnybas už tai, kad į incidento vietą jos atvyko per tris minutes, taip pat už jų „spartų darbą“ padedant sužeistiesiems.

 

 

 

Parengta pagal Telegraph.co.uk ir "Twitter" informaciją

Nuotrauka iš Telegrapg.co.uk vaizdo įrašo