Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAmerika

Los Andžele atidarytas naujas Lietuvos konsulatas

01/06/2015

Taip pat skaitykite

Obama aplankė Viešpaties gimimo bažnyčią Betliejuje JAV vėl plevėsuoja Kubos vėliava JAV karys prisipažins dėl afganų žudymo, kad išvengtų mirties bausmės Amerikietis, tikėjęsis nuvaryti kamuolį į Braziliją, žuvo partrenktas automobilio

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 31 dieną oficialiai atidarė Lietuvos generalinį konsulatą Los Andžele. Konsulatas pasiruošęs padėti JAV gyvenantiems lietuviams ir vystyti ekonominius bei kultūrinius projektus.

Užsienio reikalų ministerijos teigimu, tai leis veiksmingiau teikti konsulinę pagalbą ne tik Kalifornijoje, bet ir kaimyninėse valstijose gyvenantiems lietuviams.

Generalinis konsulatas Los Andžele aptarnaus Kalifornijos, Oregono, Vašingtono, Arizonos, Jutos, Nevados, Aliaskos ir Havajų valstijų gyventojus.

Lietuvos generalinio konsulato Los Andžele įsteigimas taip pat prisidės prie ekonominių, prekybinių ir kultūrinių ryšių plėtros. Naujai Lietuvos diplomatinei atstovybei vadovaus generalinis konsulas Darius Gaidys.

Už dvišalių Lietuvos Respublikos ir JAV santykių puoselėjimą vizito metu ministras „Lietuvos diplomatijos žvaigžde“ apdovanojo Vilniaus Jidiš instituto Tarybos pirmininką Richardą Maulliną.

Reuters/Scanpix nuotr.

europlius.com informacija