Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaLietuva

Registracija į Vasaros stažuočių programą 'SIP'

31/01/2016

Taip pat skaitykite

Per avariją Klaipėdos rajone žuvo traktoriaus priekaboje važiavęs žmogus Tuskulėnų rimties parke atidaroma paroda "Totalitarizmas Europoje" Tarp Lietuvos ir Švedijos kursuos naujas keltas SPEKTAKLIS VAIKAMS!! Paslaptinga naktis

Vytauto Didžiojo universitetas sausio 18 d. paskelbė registraciją į Vasaros stažuočių programą "SIP". Studentų stažuotės – tai praktinė galimybė užsienio jaunimui Lietuvoje įgyti ne tik savo studijuojamos srities profesinių įgūdžių, bet ir pradėti mokytis ar patobulinti lietuvių kalbos žinias bei artimiau susipažinti su šiuolaikine Lietuva.


Praktikos vietos studentams surandamos atsižvelgiant į jų studijų kryptis. Stažuotes siūloma atlikti pas VDU socialinius partnerius – pradedant Kauno miesto savivaldos bei medicinos įstaigomis, baigiant meno muziejais ir nevyriausybinėmis organizacijomis.
Sėkmingai atlikusiems praktikas bei apsigynusiems baigiamąjį darbą studentams VDU suteikia 6 akademinius kreditus (ECTS).
SIP programos dalyviai nebūtinai turi kalbėti lietuviškai ar turėti lietuviškas šaknis – laukiami visi, susidomėję Lietuva ir galimybe čia įdomiai bei naudingai praleisti vasarą. Stažuotojams pirmiausiai siūlomos įvadinės dienos VDU. Jų metu studentai turės galimybę klausyti universiteto profesorių paskaitų apie šiuolaikinės Lietuvos aktualijas, lankyti lietuvių kalbos pamokas bei dalyvauti specialiai jiems parengtoje kultūrinėje–pažintinėje programoje.
Programos trukmė – šešios savaitės (2016 m. liepos 7–rugpjūčio 18 d.).

Registracija:

http://www.vdu.lt/en/about-vmu/lithuanian-diaspora-university/registration-for-summer-internship-programme/


Mr Dominykas Graibus
Vyresn. specialistas I Senior Specialist

Studentų integracija I Student integration
Vytauto Didžiojo universitetas I Vytautas Magnus University
Tarptautinių ryšių tarnyba I International Office
S. Daukanto g. 27, 306

Vasaros stažuočių programa 'SIP' Lietuva