Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPasaulis

Rusijos prokurorai nebesiūlo siųsti už grotų kumščius į darbą paleidusio magnato Lebedevo

28/06/2013

Taip pat skaitykite

"Pussy Riot" naujame vaizdo klipe užsipuolė Rusijos prezidentą Putiną ir naftos pramonę JT moterų teisių rezoliucija buvo priimta nepaisant priešiškos reakcijos EBPO pablogino JAV, Kinijos ekonomikos augimo prognozę Jemene per JAV bepiločio lėktuvo smūgį žuvo septyni įtariami "al Qaeda" kovotojai

Maskva, birželio 28 d. ("Reuters"-BNS). Prokurorai penktadienį paprašė Maskvos teismo 21 mėnesiui suvaržyti judėjimo laisvę žiniasklaidos magnatui Aleksandrui Lebedevui, kuris smogė vienam savo varžovui televizijos pokalbių laidoje, tačiau nepareikalavo, kad jam būtų skirta įkalinimo bausmė.

A.Lebedevas, investavęs į Didžiojoje Britanijoje leidžiamus dienraščius "The Independent" ir "London Evening Standard", teigia, kad ši byla yra Kremliaus kerštas už jo kritiką vyriausybei ir vadovavimą vienam Rusijos laikraščiui, kritikuojančiam prezidentą Vladimirą Putiną.

Jo nuomone, tokiu būdu taip pat norima pasiųsti perspėjimą kitiems Rusijos verslo magnatams.

A.Lebedevos bylos baigiamosiose išvadose prokurorai nurodė, kad jis turėtų būti pripažintas kaltu dėl politinės neapykantos kurstymo ir kad jam metus bei devynis mėnesius būtų uždrausta be leidimo keisti gyvenamąją vietą arba darbovietę, taip pat dalyvauti viešuose renginiuose arba juos organizuoto.

Teisėjas dar gali paskelbti griežtesnę bausmę, jeigu pripažins A.Lebedevą kaltu dėl chuliganizmo ir sumušimo.

Už tuos nusikaltimus gresia iki penkerių metų laisvės atėmimo, tačiau paskelbus galutines prokurorų išvadas mažai tikėtina, kad jis būtų pripažintas kaltu.

Teismo nutartį ketinama paskelbti pirmadienį.

53 metų A.Lebedevo byla nagrinėjama nuo gegužės pradžios. Ji susijusi su 2011 metais įvykusiu incidentu, kai filmuojant televizijos pokalbių laidą A.Lebedevas pašoko iš savo kėdės ir smogė kumščiais nekilnojamojo turto vystytojui Sergejui Polonskiui.

A.Lebedevas prisipažino dėl smurto, tačiau neigia kaltinimus dėl chuliganizmo ir politinės neapykantos.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS