Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Trečiasis Anglijos lietuvių studentų krepšinio turnyras „Nottingham 2014“

04/03/2014

Taip pat skaitykite

2016 metų vasaros olimpinių žaidynių atvirų durų dienose Brazilijoje lankėsi ir LTOK delegacija Ispanijos karališkieji rūmai "nustebę" dėl teisėjo sprendimo iškviesti princesę Italijoje nuo skardžio nulėkus autobusui žuvo mažiausiai 39 žmonės Indonezijoje per sprogimą prie budistų šventyklos sužeistas vienas žmogus

Jau trečius metus iš eilės Jungtinės Karalystės Notingemo Universiteto lietuvių studentų bendruomenė organizuoja krepšinio turnyrą, skirtą lietuviams, studijuojantiems Jungtinės Karalystės universitetuose.

Šis – jau tradicija tapęs renginys – kasmet sulaukia susidomėjimo iš įvairių universitetinių bendruomenių, atvykstančių į Notingemą ne tik šbandyti savo jėgų krepšinio aikštelėje, bet ir gerai praleisti laiką už jos ribų. Komandose gali būti ir vaikinai, ir merginos. Vienintelis kriterijus – tik viena komanda iš universiteto.

2012-aisiais turnyre dalyvavo penkios komandos, o 2013-aisiais – keturios (verta pažymėti, kad kol kas nenurungti lieka šeimininkai). Šiais metais norą sudalyvauti išreiškė net septynios komandos, žadančios atvykti su gausiomis palaikymo armijomis. Tokia komandų gausa gali reikšti tik viena – kaip niekada įdomias ir atkaklias kovas. Komandų sąraše yra ir turnyro naujokai Kembridžo studentai, savo universitete be pralaimėjimų kopiantys link diviziono taurės. Įdomu, ar taip pat gerai jiems seksis šiame turnyre? Prie dalyvių prisijungė ir Mančesterio studentų komanda, aktyviai besiruošianti artėjančiam turnyrui. Derbio ir Šefildo studentai atvyks jau trečius metus iš eilės, degdami noru pagaliau iškelti pirmosios vietos taurę.   

Renginys neapsieina vien krepšinio turnyru. Viso renginio trukmė – dvi dienos. Pirmąją dieną visi atvykusieji turi galimybę pabendrauti, paragauti lietuviškų patiekalų, pažaisti krepšinį, o galiausiai viską aptarti vakarinėje dalyje. Antrąją dieną vyksta viktorina lietuviškomis temomis, ekskursija po Notingemo miestą bei svečių išlydėjimas namo.     

Detalesnę informaciją apie turnyrą, kartu su registracijos forma, rasite puslapyje nottsbasket.lt.

Įvykius ir naujienas sekite Facebook grupėje Trečiasis Anglijos Lietuvių Studentų Krepšinio Turnyras „Nottingham 2014“

Turnyras iš dalies finansuojamas Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerijos lėšomis.

 

Anglijos lietuvių studentai