Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

31/01/2014

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Nors širdy dar ne ruduo...arba horoskopai artėjančiam rudeniui Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Galima neplanuota kelionė, svečias arba pokalbis, pakeisiantis kai kuriuos jūsų planus. Galbūt pagaliau pasirašysite darbo ar juridinę sutartį. Daug dėmesio skirsite kitų žmonių reikalams, ir netgi nebūtinai jiems to pageidaujant.

Tauras
Šeimos ir finansinės problemos bus itin aktualios. Būsite lengvai pažeidžiami tiek emociškai, tiek fiziškai. Artimas žmogus neleis jums atsipalaiduoti, reikalaus ištikimybės ir garantijų. Neskubėkite įsipareigoti, jei turite abejonių.

Dvyniai
Traukte trauksite priešingos lyties dėmesį, ir jums turbūt teks rinktis: skirti laiko siūlomai pramogai, ar nepraleisti galimybės papildomai užsidirbti. Kita vertus, santykiai su mylimu žmogumi ar geru draugu gali komplikuotis dėl klastos.

Vėžys
Neatidėliokite darbų ir vizitų, kuriuos tikslinga padaryti kuo greičiau, kad užbaigtumėte seniai pradėtą reikalą. Jūsų subtilus skonis bus geras orientyras, keičiant savo įvaizdį, apsirengimo stilių, šukuoseną. Saugokitės infekcijos, apsinuodijimo.

Liūtas
Galite turėti juridinių reikalų. Dėl savo interesų verta pakovoti, tačiau kovos metodai turi būti protingi. Vakare kažkas gali jus suklaidinti arba kaip tik jūs paskleisite gandus. Nepasiduokite svaigalų ir abejotinų nuotykių traukai.

Mergelė
Reikėtų susitvarkyti finansinius reikalus: sumokėti mokesčius, skolas, draudimo įmokas, alimentus ir pan. Saugokite turtą ir save nuo galimo gaisro bei kitų pavojų. Nederėtų išlaidauti neapgalvotiems brangiems pirkiniams.

Svarstyklės
Tikėtini susitikimai su svarbiais jums žmonėmis. Gana sėkmingai bus sprendžiami juridiniai, kelionių bei mokslo klausimai. Tai suteiks optimizmo. Regis, išsisklaidys abejonės ir asmeninių santykių srityje.

Skorpionas
Tikėtinas didelis jūsų aktyvumas, noras pasireikšti, veikti kitus. Galbūt jums pasirodys, kad būtina skubiai kažką keisti savo aplinkoje ar gyvenime. Jei pernelyg skubėsite, galite prisidaryti žalos. Vakare pasisaugokite vagių, sukčių.

Šaulys
Šiandien daug judėsite ir malsite liežuviu. Regis, sulauksite įvairių pasiūlymų, tarp jų susijusių su interviu, šventiniais renginiais, tarpininkavimu. Kad vakare nekiltų nesusipratimų, išsiaiškinkite gerbėjų motyvus.

Ožiaragis
Būsite kūrybingi, tačiau nelabai linkę bendrauti, atsiskleisti. Galbūt nerimausite dėl artimo žmogaus sveikatos, piniginių problemų. Tikėtina, kad suaktyvės žalingi įpročiai arba labiau pajusite jų padarinius.

Vandenis
Šiandien jums labai rūpės pinigų ir partnerystės klausimai. Tikėtinas didelis seksualinis ir kūrybinis aktyvumas. Nepiktnaudžiaukite jus įsimylėjusio žmogaus pasitikėjimu. Ir nepraraskite savitvardos, jei kiltų nesusipratimas.

Žuvys
Stengsitės prisirinkti informacijos ir užmegzti naudingų ryšių, užtikrinančių sėkmę versle, kūryboje. Plačiai atversite širdį, o gal ir piniginę. Verčiau nebūkite pernelyg patiklūs ir išlaidūs - tuo kažkas gali negražiai pasinaudoti.

 

Vytautus.com