Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

13/02/2014

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Siekite savo tikslų, tiesa, įsiklausydami į vidinį balsą. Šiuo metu padarytos klaidos pakenks karjerai, šeimos santarvei, bet laimėti dalykai suteiks stabilumo darbe ir asmeniniame gyvenime. Tai puiki diena gerinti santykius su vadovybe, tėvais, vaikais, mylimu žmogumi (ypač jei jis užsienyje).

Tauras
Galite gauti vertingos informacijos, susijusios su savo veikla, profesija. Dirbdami negailėkite jėgų – pavyks daug nuveikti ir atlikti tai, ką buvote pamiršę, užvilkinę. Tik būkite atidūs negeroms nuojautoms, nemanykite, kad savaime viskas susitvarkys.

Dvyniai
Nelauktai atsiras galimybių išspręsti kilusias problemas, susitaikyti su mylimu žmogumi ar draugu. Nieko svarbaus ir skubaus neatidėkite rytdienai.

Vėžys
Mokėjimas įsiklausyti į savo intuiciją, atsiriboti nuo atsitiktinių žmonių, nereikalingų darbų padės išvengti streso, nuovargio. Nesivelkite į slaptas intrigas darbe. Nebūkite patiklūs, ir patys be reikalo neįtarinėkite. Vakare galite sulaukti malonaus draugų dėmesio.

Liūtas
Nelengva diena. Nors nenustygsite vietoje, nieko rimta nesiimkite, kol nesuvoksite, kas jums svarbiausia. Aplinkybės gali taip susiklostyti, kad turėsite žaibiškai priimti atsakingą, pavojingą, rizikingą sprendimą ir išankstinis pasirengimas jį nulems.

Mergelė
Jei ima slėgti besikaupiančių problemų našta, skubiai ieškokite būdų ką nors pakeisti. Kita vertus, raskite laiko ir tiems, kurie kreipsis pagalbos, būkite atidesni aplinkiniams. Padedant kitiems savi sunkumai pasirodys ne tokie dideli.

Svarstyklės
Šiandien gera proga sutvarkyti užvilkintą reikalą ar gauti parašą, kurio seniai trūko, tik būkite atidesni su dokumentais, informacija, pinigais, kad neapsigautumėte, nepatikėtumėte melagiu. Pasistenkite atsiriboti nuo tuščių šnekų, nenorėkite daug žinoti.

Skorpionas
Namie galimi geri pokyčiai – jūsų santykiai su artimaisiais tampa šiltesni. Darbe arba tvarkydami dalykinius reikalus pasistenkite neskubinti įvykių, nesikarščiuoti. Dabar ne laikas konfliktuoti ar kovoti.

Šaulys
Idėjos, pasiūlymai, kuriuos šiuo metu svarstote, duos naudos, jei kuriam laikui jas atidėsite: turi subręsti palankesnės sąlygos jūsų sumanymams įkūnyti. Netikėtai galite susitikti žmogų, kurį kažkada mylėjote, – neskubėkite atnaujinti nutraukto ryšio. Būkite atidesni savo vaikų žodžiams, jų elgesiui – galite pajusti, ką negero jie slepia.

Ožiaragis
Mažiau kalbėkite, labiau stenkitės kitus išgirsti ir suprasti. Venkite ginčų su kolegomis, išklausykite patarimų. Stenkitės būti konkretesni, nes iš pradžių situacija gali pasirodyti gera ir tik pradėjus analizuoti paaiškės trūkumai.

Vandenis
Norite daug ir greitai, ypač iš kitų. Bet jei mėginsite jėga paskatinti įvykių eigą, sulauksite atkirčio. Likite ištikimi partneriams ir mylimam asmeniui. Vakaras žada malonų susitikimą.

Žuvys
Netikėtumai ar jūsų bloga nuotaika, per didelė įtampa gali pakeisti jūsų planus ir pakenkti geriems santykiams ne tik darbe, bet ir namie. Vis dėlto ši diena gali lemti ir netikėtą sėkmę per senus draugus.