Muzikantai

PradžiaĮvairenybės

Holivudo aktorė Catherine Zeta-Jones išvyko gydytis į psichiatrijos kliniką

30/04/2013

Taip pat skaitykite

Kinijoje internetu išaiškintas paminklą Luksore subjaurojęs vandalas „Švyturio“ stautas brandinamas ąžuolinėse škotiško viskio statinėse Belgijos Nobelio premijos laureatas Christianas del Duve pasirinko eutanaziją Kraštutinių dešiniųjų rašytojas Paryžiaus katedroje nusižudė dėl gėjų santuokų

Los Andželas, balandžio 30 d. (AFP-WENN-BNS). Holivudo aktorė Catherine Zeta-Jones (Ketrin Zeta-Džons) išvyko į vieną psichiatrijos centrą, tęsdama kovą su ją varginančiu bipoliniu afektiniu sindromu, nurodė jos atstovė ir žiniasklaida.

"Catherine savo noru kreipėsi į sveikatos priežiūros centrą, - sakė atstovė Sarah Fuller (Sara Fuler). - Catherine anksčiau sakė, kad ji pasiryžusi periodiškai gydytis, rūpindamasi savo sveikata optimaliu būdu."

Garsenybių pasaulį nušviečiantis portalas TMZ.com pirmasis paskelbė, kad 43 metų "Oskaro" laureatė atvyko į tą kliniką pirmadienį ir ketina joje atlikti 30 dienų terapijos programą.

Aktorei artimi šaltiniai sakė tinklalapiui, kad naujausias jos gydymosi etapas yra "profilaktinis: ir nesusijęs su jokiomis dramomis, dėl kurių ji būtų nusprendusi ieškoti pagalbos.

Aktorė 2011 metais pripažino sergantis bipoliniu afektiniu sindromu, dar žinomu kaip maniakinė depresija. Šis psichikos sutrikimas pasireiškia nestabilia nuotaikų kaita, kai euforijos momentus gali pakeisti gilios depresijos laikotarpiai.

Velse gimusi C.Zeta-Jones 2003 metais pelnė JAV Kino akademijos apdovanojimą už antrojo plano vaidmenį miuzikle "Čikaga" (Chicago), taip pat vaidino filmuose "Narkotikų kelias" (Traffic) ir "Oušeno dvyliktukas" (Ocean's Twelve).

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS