Muzikantai

PradžiaĮvairenybės

Pierce'o Brosnano duktė mirė pralaimėjusi kovą su vėžiu

02/07/2013

Taip pat skaitykite

42 mln. km išgelbėjo Žemę nuo išdžiūvusios Veneros likimo, rodo tyrimas Rusijos sporto žvaigždė Isinbajeva teigia buvusi "klaidingai suprasta" ir smerkia gėjų diskriminaciją Angelinos Jolie teta serga krūties vėžiu George'as Lucasas ir jo žmona susilaukė dukrelės, kurią pagimdė surogatinė motina

Londonas, liepos 2 d. (WENN-BNS). Pierce'as Brosnanas (Pirsas Brosnanas) gedi dukros, kuri mirė pralaimėjusi trejus metus trukusią kovą su kiaušidžių vėžiu.

Charlotte Brosnan (Šarlot Brosnan) mirė penktadienį, būdama 41 metų amžiaus, nuo tos pačios ligos, kuri 1991-aisiais pasiglemžė jos motiną, australų aktorę Cassandrą Harris (Kasandrą Haris).

P.Brosnano pareiškime sakoma: "Birželio 28 dieną 14 val. mano mylima duktė Charlotte Emily (Šarlot Emili) išėjo į amžinąjį gyvenimą, nugalėta kiaušidžių vėžio. Šalia jos buvo jos vyras Alexas (Aleksas), jos vaikai Isabella (Isabela) ir Lucas (Lukas), jos broliai Christopheris (Kristoferis) ir Seanas (Šonas)".

"Charlotte su savo vėžiu kovojo taktiškai ir žmogiškai, drąsiai ir oriai. Mūsų širdys prislėgtos mūsų nuostabios brangiosios mergaitės netekties. Meldžiamės už ją ir už tai, kad jau netrukus būtų laisvai prieinamas vaistas nuo šios baisios ligos. Dėkojame visiems už jų nuoširdžias užuojautas", - rašė aktorius.

Buvusi filmų apie Džeimsą Bondą žvaigždė aktorę C.Harris vedė 1980 metais ir įsivaikino Charlotte bei jos brolį Christopherį po jų tėvo mirties 1986-aisiais. P.Brosnanas ir C.Harris taip pat susilaukė sūnaus Seano.

Šiuo metu aktorius yra vedęs žurnalistę Keely Shaye Smith (Kili Šai Smit), su kuria turi du berniukus, 16-metį Dylaną (Dilaną) ir 12-metį Paris (Parį).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS