Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaSėkmės istorijos

Lietuvių vakarėlyje - ir garsios britų radijo stoties įkūrėjas

04/04/2013

Taip pat skaitykite

Interviu su grupe "Pop Ladies" Nėra per didelių svajonių Lietuvos vadovei – Džordžtauno universiteto garbės daktaro vardas Martynas Levickis pasirašė kontraktą su viena didžiausių D.Britanijos įrašų kompanija
 
Balandžio 13 d. Londono klubo „Hidden“ scenoje pasirodys visas būrys radijo stoties Zip FM didžėjų būrys. Jau kitą savaitgalį Londoną aplankys žavusis Jovani, Simona iš „Sisi“ dueto, visuomet jaunas Manfredas iš „Metal On Metal“, perspektyviausia Lietuvos repo pora vadinami „Deep & Kamy“, Andrius Alien iš „Happyendless“, „Rembo Music“ vadovas Modestas Švoba. Solidžią kompaniją papildys ir vietinis atstovas Colin Dale. Prieš daugiau nei 20 metų jo su bendraminčiais įkurta „Kiss FM“ radijo stotis dabar yra bene iš populiariausių sostinėje. Šis didžėjus karjeros metu išmaišė visą pasaulį ir iki šių dienų yra vertinama asmenybė Londono naktiniame gyvenime. Apie „Zip FM užkariauja Londoną“ vakarėlį sutiko papasakoti renginį organizuojančios kompanijos „Force Major“ atstovas Arnas Repečka.   

Šiais metais „Zip FM užkariauja Londoną“ renginyje gros ne tik žymiausi Lietuvos didžėjai, bet ir Colin Dale – žinomas britų radijo stoties Kiss FM didžėjus. Kaip susikirto jūsų keliai?  Pradėję planuoti „Zip Fm užkariauja Londoną“ renginį, pagalvojome, jog labai būtų šaunu pakviesti ir žinomą britų didžėjų. Taip ir pagalvojome apie vienos populiariausių Londono šokių muzikos radijo stoties Kiss FM dj’u Colin Dale. Jį pasirinkome neatsitiktinai, o todėl, kad jis yra vienas iš Kiss FM radijo stoties įkūrėjų, kuris 20 metų vedė „Abstrakt Dance“ laidą su tokiais svečiais kaip Richie Hawtin ir Carl Cox. Colin Dale su džiaugsmu sutiko dalyvauti renginyje ir prižadėjo, jog Lietuviams paruoš ypatingą savo pasirodymą!   
Jovani, Simona, Manfredas ir Colin Dale - visi susitiks vienoje scenoje Londone.
  
Ką šiais metais išvys į „Zip FM užkariauja Londoną“ renginį atėjusi publika?   
Visų pirma - daugybę Zip FM radijo stoties žvaigždžių, daug geros ir kokybiškos šokių muzikos, draugus, kurių nematė ilgą laiką, galbūt net sutiks savo gyvenimo antrąją pusę – juk pavasaris. Žodžiu, bus daug gerų emocijų.  

Organizuojate vakarėlius ir Lietuvoje. Kuo skiriasi Londono ir Lietuvos miestų naktinis gyvenimas?   
Skirtumai – didžiuliai. Tačiau visus skirtumus suvienodina muzika ir šokiai.  
Colin Dale.

Kokio amžiaus, kokių pomėgių žmonėms skirti ZIP FM vakarėliai?   
Renginiai skirti jaunimui, kurie yra madingi, ambicingi, mėgstantys pašėlusius vakarėlius. Amžiaus cenzas - nuo 18 metų ir vyresni. O vyresni gali būti ir tetos, ir dėdės, jei tik jie linksmai nusiteikę.  Svarbiausia, jog jaustųsi lietuvybė ir visiems būtų gera lyg antruose namuose.  
Didžėjai Modestas, Andrius ir reperiai Dee&Kamy atvyksta iš Lietuvos užkariauti Londono naktinio gyvenimo.


Ar ZIP FM užkariauja Londoną turi aprangos kodą? Koks jis?   
Organizuodami savo antrąjį renginį nusprendėme, jog nenorime įsprausti žmonių į rėmus ir specialaus aprangos kodo nedarėme. Tikimės daug gražių žmonių, kurie savo šypsenomis, pavasarine apranga, natūraliai sukurs aprangos kodą tą pačią akimirką, pačiame renginyje.  

 

Linksmybės truks iki pačio ryto - kaip išlaikysite publiką nemiegančią visą naktį?   

Esame tikri, jog laiko miegoti arba net pagalvoti apie miegą nebus nė sekundės: juk gros daugybė didžėjų, bus daug gerų emocijų, geros šokių muzikos. Nebent šokiai anksčiau baigsis kažkam, kas paprasčiausiai sušoks savo batus.    

Zip FM užkariauja Londoną         
Balandžio 13 d., šeštadienis, nuo 22 val.      
Klubas Hidden, 100 Tinworth Street, Vauxhall, Londonas SE115EQ        
Bilietus galite įsigyti www.londoniete.lt tinklapyje