Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Pasaulio šimtalangių šaškių kompozicijų čempionu tapo vilnietis Benjaminas Morkus

26/07/2013

Taip pat skaitykite

Kartingų lenktynių sezono Lenkijoje pabaigoje - sėkmingas lietuvių pasirodymas Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė išvyko į tarptautinį FIVB paplūdimio tinklinio turnyrą "Phuket Open" Tailande Bokso turnyras Londone Pasaulio jaunimo Grand Prix dailiojo čiuožimo etapo varžybose Baltarusijoje Deimantė Kizalaitė užėmė dvyliktąją vietą

Vilnius, liepos 26 d. (BNS). Tarptautinis šaškių kompozicijos didmeistris vilnietis Benjaminas Morkus tapo pasibaigusio V-ojo pasaulio šimtalangių šaškių kompozicijų (problemų) sudarymo čempionato nugalėtoju.

Šiose pirmenybėse dalyvavo 21 pajėgiausias planetos šaškių kompozicijų atstovas iš 8 šalių - Lietuvos, Ukrainos, Izraelio, Prancūzijos, Olandijos, Rusijos, Baltarusijos ir JAV.

Į pirmąjį čempionato šešetuką be naujojo pasaulio čempiono B. Morkaus dar pateko S.Perepiolkinas ir V.Matusas (abu - Rusija), A.Romas (JAV), Rimas Mackevičius (Lietuva) bei P.Škludovas (Baltarusija).

B.Morkus planetos čempionu tapo pirmą kartą: iki šiol jis pasaulio čempionatuose buvo iškovojęs sidabrą (2012) bronzą (2004).

52-ejų B. Morkus - daugkartinis Lietuvos šaškių kompozicijų sudarymo čempionas, daugelio tarptautinių turnyrų nugalėtojas ir prizininkas.

Nacionalinio šaškių kompozicijos didmeistrio vilniečio R.Mackevičiaus penktoji vieta šiame pasaulio čempionate - aukščiausias pasiekimas per visą karjerą.

V-ojo pasaulio šimtalangių šaškių kompozicijų (problemų) sudarymo čempionato koordinatoriumi buvo šiaulietis Algimantas Kačiuška, o vienu iš 5 teisėjų, vertinusių čempionato dalyvių kompozicijas, buvo skuodiškis Stasys Žilevičius (abu - tarptautinės kategorijos šaškių kompozicijos teisėjai).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.