Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

Popiežius teigia negalintis kaltinti kunigų gėjų

29/07/2013

Taip pat skaitykite

Popiežius emeritas Benediktas XVI laiške ateistui neigia dangstęs lytiniu išnaudojimu kaltinamus kunigus Honkongo aukcione retas fotoaparatas "Leica" parduotas už 620 tūkst. dolerių Snowdenas nesikreipė dėl Rusijos pilietybės, sako šaltinis Sinatros našlė neigia gandus apie dainininko nesantuokinės meilės vaisių

Vatikanas, liepos 29 d. (AP-BNS). Popiežius Pranciškus pademonstravo toleranciją gėjams, pareiškęs, kad neteis kunigų dėl jų lytinės orientacijos, surengęs itin atvirą ir daug temų apėmusią spaudos konferenciją, grįždamas iš savo pirmosios kelionės užsienyje.

Pontifikas sakė: "Jeigu kas nors yra gėjus ir ieško Viešpaties bei yra geros valios, kas aš toks, kad jį teisčiau?"

Pranciškaus pirmtakas Benediktas XVI viename dokumente rašė, kad vyrai, turintys giliai įsišaknijusių homoseksualių polinkių, neturėtų rinktis kunigystės. Tuo tarpu argentinietis popiežius pademonstravo daug nuosaikesnį požiūrį, sakydamas, jog gėjams dvasininkams turėtų būti atleista, o jų nuodėmės turėtų būti užmirštos.

Šią nuomonę Pranciškus išsakė pirmadienį, skrisdamas atgal į Vatikaną po savaitę trukusios viešnagės Brazilijoje, kuri buvo pirmasis jo vizitas užsienyje nuo išrinkimo Katalikų Bažnyčios vadovu šių metų kovą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Popiežius Vatikanas