Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaSėkmės istorijos

„Žvaigždžių mokykla“ jau atkeliavo į UK

22/04/2013

Taip pat skaitykite

Sensacingas Studio 338 atidarymas Interviu su grožio salono "Beautiful" savininke Beata Po pragariškos kovos su krūties vėžiu – atrado laimę ir sveiką gyvenseną Martynas Levickis pasirašė kontraktą su viena didžiausių D.Britanijos įrašų kompanija

Dar 2009 metais Lietuvoje pasirodė pirmoji šokių studija „Žvaigždžių mokykla“. Po keturių sėkmingų gyvavimo metų, jos įkūrėjai - profesinali dainininkė Karina Krysko ir vienas geriausių Lietuvos ir pasaulio šokėjų Saulius Skambinas, lydimi geriausių savo srities specialistų, šokti kviečia jau ir Jungtinės Karalystės gyventojus! Pora tikina, kad Lincoln mieste jau birželio mėnesį atidaroma mokykla, toli gražu ne vienintelė jų stotelė norintiems išmokti šokio judesio! Europlius žurnalistams pavyko daugiau sužinoti apie Jų gyvenimą ir ateities planus.

Sveiki. Pirmiausiai -  sveiki sugrįžę į Jungtinę Karalystę. Kiek žinome, Londone lankotės jau nebe pirmą kartą. Kokiu tikslu šį kartą?

Karina: Manau šiuo klausimu daugiau papasakoti gali Saulius.

Saulius: Ne paslaptis, šį kartą daugiau darbiniais tikslais. Atidarome šokių studiją, tvarkome su tuo susijusius reikalus. Trumpai tariant - mokinsime vaikus šokti!

Tik šokti?

Saulius: Kolkas taip, tik šokti. Pradėsime po truputį ir nuo to, ką mokame geriausiai.

Kaip Jums kilo tokia idėja būtent Jungtinėje Karalystėje įkurti naująją šokių mokyklą? Kodėl šį kartą nebe Lietuvoje plečiate savo veiklą?

Saulius: Mes, tiesą pasakius, Lietuvoje tą kuo puikiausiai darome ir gana seniai. Tiesiog supratome, kad reikia judėti kažkur tolyn.

Karina: Suradome puikius žmones, bendraminčius, pritariančius mūsų idėjai. Tad kodėl savo patirtimi nepasidalinti su kitais, juo labiau, kad tuo galima sudominti jau mažamečius.

Saulius: Kaip jau minėjau, tai yra patikrintas projektas, sėkmingai daug metų vykdomas Lietuvoje. Tad šį kartą plečiame savo veiklą kitoje šalyje. Pajautėme, jog šalis tarsi pati mums padeda plėsti tokias galimybes. Neslėpsime, Lietuvoje viskas buvo šiek tiek kitaip.

Kaip manote, kur vis tik lengviau buvo pradėti kurti verslą?

Saulius: Leiskite pagalvoti, labai suktas klausimas (šypsosi). Tam tikrais aspektais, lengiau savoje šalyje – vis tik pažįstama sistema, rinka. Šiek tiek gąsdino vaikų teisės Jungtinėje Karalystėje, apsaugos sistema. Reikėjo pažinti čia gyvenančių paauglių gyvenimą, jų pomėgius. Tuo tarpu, nustebino, kad Lietuvoje vaikams siūloma kur kas daugiau pramogų, užsiėmimų. Susidarė įspūdis, kad jie pertekę viskuo ir kur kas sunkiau sudominti.

O kodėl pasirinkote būtent Lincoln miestą? Ar nebūtų paprasčiau viską pradėti būtent Londone?

Saulius: Lincoln tėra pirmoji stotelė. Tai lėmė tai, jog mokyklą atidarome sezono pabaigoje. Manome, jog dar rugsėjį pavyks kitą mokyklėlę atidaryti ir Londone.

Džiugios naujienos! O kokio amžiaus grupės lankytojų tikitės sulaukti? Ar būtent iš mokyklų, universitetų sugrįžusių paauglių? Ar tai bus taikoma įvairaus amžiaus grupėms?

Saulius: Lauksime absoliučiai visų. Tikimės ir penkiamečių, ir suaugusiųjų susidomėjimo.

Ar bus pasirinktas specialus šokio stilius?

Saulius: Mokysime įvairių šokių stilių, pradedant  pramoginiais ar lotynų, baigiant  šiuo metu Lietuvoje populiariausiau -  gatvės šokiu. Tikimės išvysti ne tik lietuvių, bet ir kitų tautybių vaikus, besidominčius šokiais. Galime patikinti, kad niekas nejaus jokio barjero – noras šokti vienija net svetima kalba bendraujančius žmones.

Ar galime tikėtis, kad šokių pamokas vesite Jūs patys?

Saulius: Patys kolkas vesti pamokų neplanuojame. Tačiau tam yra mūsų paruošti treneriai, atrinkti geriausi Lietuvos šokėjai.

Ar galime tikėtis vieną dieną šokių aikštelėje išvysti jus visus tris su sūnumi Majum?

Saulius: Žinoma! Dar penki metai ir jis nustebins labiau nei mes ar jūs to tikitės (šypsosi)!

Karina: Vis tik viskas priklauso nuo to, ar jam tai patiks, ar norės pats. Tai, kad mes abu šokame, dar nereiškia, kad šį pomėgį bruksime ir savo sūnui. Žinoma, padėti pasirinkti tam tikrą pomėgį, skatinsime.

Saulius: Tikrai tikrai nešoks, bet dainuoti Karina jį tikrai privers (juokiasi)!

Esate tokie užimti žmonės, tačiau vis imatės naujos veiklos. Kaip suspėjate dainuoti, šokti, dalyvauti renginiuose, - kaip viską suderinate? Ar lieka laiko pailsėti?

Karina: Žinokit, būna ir taip, kad kartais nėra ką veikti (šypsosi). Neapibrėžtos darbo valandos leidžia atsakingiau planuoti laiką. Žinoma, labai pasistengus, turime ne vieną laisvą vakarą, tačiau tuo metu, kai visi švenčia, mes gyvename labiausiai įtemptu grafiku. Tačiau net abu būdami labai užimti, pasiskirstome pareigomis.

Saulius: Kartais nutinka, kad neturime kur palikti vaiką (šypsosi). Tikras kiaulystės dėsnis neaplenkia ir mūsų – visi renginiai „supuola“ į labiausiai užimtą laikotarpį.

Karina: Dar visai neseniai, koncertuojant su maestro S. Povilaičiu, teko važiuoti kone 100 km dėl kelių minučių trukusio filmavimo. Tokiomis akimirkomis sukneles automobilyje pasikeičiu vos per kelias minutes (šypsosi).

Klausimas Sauliui – visą gyvenimą šokote, dar neseniai bolotiravotės į Seimą, dabar šokių mokykla Jungtinėje Karalystėje. Kuo dar mus nustebinsite ateityje? Kokią dar veiklą žadate išbandyti?

Saulius: Na, šokių mokyklą mes įkūrėme jau senai, gerokai anksčiau nei pasirodė planai apie Seimą. Įkūrus šokių mokyklą Lietuvoje, planai tai padaryti kitoje šalyje, gimė iš karto. Tačiau tam reikėjo daugiau laiko. O galimybę pabandyti savo jėgas Seime, paskatino Vilniaus Universiteto dekanas. Čia dirbant dėstytoju, ir prasidėjo pažintis su vykdomomis programomis, gimė mintis prisidėti prie Kultūros ir Švietimo ministerijos veiklos. Tai man buvo nauja sritis, pažintys, tačiau patirtis, gauta dalyvaujant kultūros renginiuose, negąsdino, o kartu ir skatino imtis priemonių kažką pakeisti.

Karina, visi nekantriai laukiame Jūsų ir grupės 69 Danguje koncerto. Kada gi pagaliau jis įvyks?

Karina: Geros naujienos, kad šio turo atidarymas planuojames būtent Jungtinėje Karalystėje! Su merginomis koncertus planuojame atnaujinti jau gegužės mėnesį kartu su „Soul Events“ organizatoriais. Tad vasaros sezonas laukia labai įtemptas.

Neabejoju, kad mūsų skaitytojams tai dar viena labai džiugi žinia! Ko, vis tik, palinkėsite mūsų skaitytojams?

Karina ir Saulius: Linkime kuo daugiau įdomių straipsnių, gerų naujienų, daugiau veiklos! Ir žinoma, geros vasaros, mažiau lietaus ir kuo daugiau šypsenų! Palinkėsime, kad čia esančiuose paplūdymiuose besiilsintys tautiečiai ir toliau visą vasarą skaitytų geriausią žurnalą!

   

Interviu parengė Agnė Mačiulaitytė