Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaRegbis

Šiaulių "Vairas-Jupoja" triumfavo Baltijos regbio čempionate

25/11/2013

Taip pat skaitykite

London Lithuanian Rugby Club: dabartis ir vizijos Black Knights regbio lygos komanda laimėjo pirmajį Rytų RL Taurės turą „London Lithuanian“ regbio klubas pasiekė devintą pergalę ir rengiasi antram varžybų ratui Londono lietuvių regbio klubas patyrė pirmą pralaimėjimą

Šiauliai, lapkričio 24 d. (BNS). Šiais metais 40-ties metų jubiliejų švenčiantis Šiaulių "Vairo-Jupojos" regbio klubas ir toliau skina pergales bei pildo savo trofėjų kolekciją. Praėjusiais metais nusprendę nedalyvauti Baltijos regbio čempionate, šįmet šiauliečiai tapo čempionais. Septynios užtikrintos pergalės atvėrė klubui kelią į Europos klubų regbio turnyrą.

16-ajame Baltijos regbio čempionate dalyvavo dvylika Lietuvos, Latvijos ir Estijos komandų, kurios buvo suskirstytos į du divizionus. Pirmajame divizione Lietuvos garbę gynė čempionais tapę "Vairo-Jupojos" regbininkai, sidabrą iškovojęs Šiaulių "Šiaulių" klubas bei ketvirtoje vietoje likusi Šiaulių "BaltRex" komanda.

Pajėgiausias Baltijos šalių klubas "Vairas-Jupoja" čempionate 77:13 nugalėjo Valmieros "Feniks", 108:3 sutriuškino Rygos "Eži", 36:22 palaužė Rygos "Miesnieki", 36:22 nugalėjo "Šiaulius" ir 6:0 įveikė "BaltRex" ekipas. Klubui taip pat buvo įskaityta pergalė 30:0 prieš Rygos "Kalve" penkiolikę, kuri atsisakė žaisti.

Šiaulių "Vairo-Jupojos" treneris Sigitas Kukulskis pažymėjo, kad šių metų turnyras buvo gana lengvas: "Žaidė ne tokios stiprios Latvijos komandos, todėl buvo gana paprasta. Šis turnyras mums nėra kažkuo ypatingas, kartais nusprendžiame nedalyvauti. Pavyzdžiui, praėjusiais metais. Tuomet nugalėtojais tapo Šiaulių "BaltRex" klubas. Bet kokiu atveju džiaugiamės, kad metus pavyko pabaigti pergalingai".

Iš viso daugkartiniai Lietuvos čempionai šiais metais iškovojo 32 pergales, tapo Lietuvos regbio-15 ir regbio-7 čempionatų nugalėtojais.

"Pergalių jau net nebeskaičiuoju, bet manau, kad jau nepralaimime rungtynių ilgiau nei dvejus metus. Kitais metais sieksime pratęsti pergalių seriją", - kalbėjo S.Kukulskis.

Baltijos regbio čempionato antrajame divizione triumfavo Vilniaus "Geležinio vilko" komanda.