Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaRegbis

Londono lietuvių regbio klubas patyrė pirmą pralaimėjimą

17/12/2013

Taip pat skaitykite

„London Lithuanian“ regbio klubas pasiekė devintą pergalę ir rengiasi antram varžybų ratui Black Knights regbio lygos komanda laimėjo pirmajį Rytų RL Taurės turą Regbis-tai ne žaidimas, tai gyvenimo būdas Šiaulių "Vairas-Jupoja" triumfavo Baltijos regbio čempionate
Nepriekaištingai savo lygoje žaidžiantis „London Lithuanian“ regbio klubas buvo pakviestas varžytis dėl Esekso regbio sąjungos „Presidential Shield“ apdovanojimo. Šiame turnyre dalyvauja 12 geriausių grafystės komandų, nepriklausomai nuo lygos, kurioje jie žaidžia reguliariame sezone. Lietuvių komandai jau pačioje turnyro pradžioje teko susitikti su „Dagenham“ ekipa, kuri pernai laimėjo šį turnyrą.

Anglai įprastai rungtyniauja pirmoje Esekso lygoje.

„London Lithuanian“ vyrams, įpratusiems triuškinti varžovus, rungtynių pradžia buvo gluminanti. Techniškai žaidę „Dagenham“ regbininkai nuo pirmų minučių spustelėjo lietuvius, o šiems greitai suklydus baudos smūgiu į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

7-ą minutę varžovai sugebėjo žeminti ir pataikyti realizaciją. Po trijų minučių „London Lithuanian“ vyrai dar kartą prasižengė ir buvo nubausti trimis taškais. Lietuviai vis dėl to sugebėjo atsigauti po tokio nemalonaus epizodo ir penkiolika minučių patys kontroliavo žaidimą. Nors du kartus buvo prasibrauta labai arti varžovų įskaitinio ploto, prakirsti vartų linijos nepavyko. Spurtui išnaudoję daug jėgų „London Lithuanian“ regbininkai nesugebėjo apsiginti, kai varžovai nelaukti vėl persimetė į puolimą. Pirmiausia buvo prasižengta, o 31-ą ir 39-ą minutėmis praleisti žeminimai. Kėlinys baigėsi grėsminga „Dagenham“ vyrų persvara 26:0.

Antras kėlinys prasidėjo visiškai kitaip. Jau pirmą minutę Vytautas Pavilonis pasinaudojo spraga varžovų gynyboje ir žemino. Vytaras Bloškys realizavo. Deja, ilgiau dominuoti aikštėje nepavyko. 55-ą minutę žeminimą pelnė „Dagenham“. Įpusėjus kėliniui už prasižengimą varžantis dėl kamuolio buvo išvarytas Olegas Šapovalovas. „Dagenham“ regbininkai netruko tuo pasinaudoti ir 63-ią minutę žemino.

„London Lithuanian“ netruko atsigauti ir V. Bloškys vaizdingai prasiveržė į varžovų 22-jų metrų plotą, pakeliui apgaudamas ne vieną gynėją. Galiausiai „Dagenham“ regbininkas pažeisdamas taisykles nutraukė šią ataką ir buvo išvarytas 10-čiai minučių. Vietoj baudos smūgio lietuviai pasirinko grumtynes ir 75-ą minutę pavyko pelnyti antrą žeminimą rungtynėse. Pasižymėjo Augustinas Petronis, o realizaciją pataikė V. Bloškys. Tačiau „Dagenham“ komanda kaip rinkusi taškus, taip ir rinko. 77-ą minutę pataikė baudą, o 79-ą minutę dar kartą žemino ir realizavo. Rungtynės baigėsi rezultatu 51:14.

Po rungtynių lietuvių klubo pirmininkas Mantas Steponavičius džiaugėsi tą dieną aikštėje pasirodžiusių vyrų kovingumu. Pirmininkas neslėpė nusivylimo, kad dėl darbų ir kitų priežasčių į turbūt svarbiausias sezono rungtynes negalėjo atvykti daug komandos lyderių. Geriausiu žaidėju išrinktas buvo V. Bloškys.

„Dagenham“ vadovai taip pat nepagailėjo gerų žodžių lietuviams, kurie neturėdami nuolatinės sportinės bazės ir rėmėjų demonstruoja brandų žaidimą. Esekso regbio sąjungos valdžia savo ruožtu pasinaudojo proga ir paragino „London Lithuanian“ pereiti į aukštesnę lygą, nes jų nuomone, žaidimas septintoje lygoje yra nenaudingai nei pačiam klubui, nei varžovams, kurie turi kęsti žeminančius pralaimėjimus.

Po rungtynių lietuviai regbininkai taip pat sudalyvavo mini fotosesijoje, kurią klubui padovanojo Živilė Butenytė.


Nuotrauka: Vytaras Bloškys (autorė - Ž. Butenytė)