Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaŠventės

Lietuvos scenos grandai: ačiū Dievui, Lietuvos moterys vis dar puošiasi

31/01/2016

Taip pat skaitykite

Paramos renginys "SavaSavam" Baigiamasis tradicinio buriavimo projekto plaukimas. KU škuna "Brabander" ir burlaivis "General Zaruski" Ar tikrai Joninių naktį laimę atneša žydintis česnakas? Lietuva sveikina JAV ketinimą rugpjūčio 23-iąją paskelbti Juodojo kaspino diena

Jeigu Jūs esate vyras ir Jūsų kas paklaustų, kaip dažnai savo mylimai moteriai dovanojate gėlių? Ką Jūs atsakytumėte? Kasdien? Kas mėnesį? Tada, kai norite jos atsiprašyti? Per gimtadienį ir kovo 8-osios proga – atsakytų daugelis Lietuvos vyrų. Žymiausi mūsų šalies scenos grandai ruošdamiesi kovo 8-osios koncertui „Žalgirio“ arenoje sako, kad mūsų moterys yra ypatingos: vertos gėlių, dėmesio, gražiausių žodžių ir dainų kiekvieną dieną.


Kaip žinoma, kovo 8-osios, Tarptautinės moterų dienos, ištakos siekia net Antikos laikus, kai tam tikrą metų dieną Graikijoje moterys reikalaudavo ypatingo savo vyrų dėmesio. Istoriniuose šaltiniuose aptinkama faktų, kad tą dieną net karai būdavo nutraukiami, kad kariai galėtų pabūti su savo mylimomis moterimis.


Lietuvoje šiai šventei ypatingas dėmesys buvo skiriamas tarybiniais laikais, kada vyrai susuktas į laikraštį tulpes tempdavo namo žmonoms bei mamos arba į darbovietę - kolegėms. Nuo tų laikų nedaug kas ir pasikeitė, tačiau žinomi mūsų šalies dainininkai: Ovidijus Vyšniauskas, Žilvinas Žvagulis, Aleksandras Ivanauskas ir Egidijus Sipavičius vienareikšmiškai teigia, kad lietuviai vyrai ne tik per gimtadienį ir kovo 8-osios proga turėtų gėlėmis ir dėmesiu palepinti mylimas moteris. Jie vienbalsiai tvirtina, kad lietuvaitės ne tik pačios gražiausios pasaulyje, tačiau rūpestingos, protingos, puikios kulinarės, o nepasipuošusios į gatvę kojos nekelia, tad vertos gerokai daugiau. „Mūsų moterys gražios, protingos, ačiū Dievui, vis dar puošiasi ir prisižiūri. Pasižiūrėkite į skandinaves – pastarosios jau seniai to nebedaro“, - sakė dainininkas Egidijus Sipavičius. Jam antrino ir Aleksandras Ivanauskas – Fara: „Moteris – tai žmogus, kuriuo reikia rūpintis, puoselėti. Ji kaip trapi gėlelė, kuri pražysta lepinama dėmesiu, meilės prisipažinimais. Nežinau, koks gyvenimas būtų be moterų? O lietuvės moterys tikrai yra pavyzdys užsienietėms. Teko koncertuoti Norvegijoje, Vokietijoje, tų šalių moterys labai vyriškos, nebandyk maišo iš prekybos centro padėti panešti, nes įsižeis. Vaikšto jos gatvėmis dėmėtais chalatais, be makiažo, susivėlusios. Mūsiškės net į prekybos centrą kasdienių pirkinių eina pirkti pasitempusios, gražiai apsirengusios, pasidažiusios“, - lietuvaitėms komplimentų negailėjo Aleksandras.


Štai atlikėjas Žilvinas Žvagulis tvirtina, kad vyrai moterims gėles turėtų dovanoti kasdien, nes jos yra gyvenimo žiedas, apie kurį viskas ir sukasi: šeima, namai. „Moteris yra tai dėl ko iš tikrųjų vyras gyvena, tad kiekvienam reikėtų stengtis užtikrinti moteriai gerą stabilų gyvenimą, kad ji galėtų ramiai mylėti ir jaustis mylima“, - teigė kovo 8-ąją „Žalgirio“ arenoje kartu su kitais žinomais dainininkais populiariausias dainas moterims atliksiantis Žilvinas Žvagulis.


Kalbėdamas apie lietuves moteris, Ovidijus Vyšniauskas prasitarė, kad labiausiai jį žavi mūsų moterų darbštumas, atsidavimas, pasiaukojimas ir natūralus grožis. Paklaustas, ar per savo gyvenimą jis rado atsakymą į klausimą: ko iš tikrųjų nori moterys, atlikėjas šmaikščiai pajuokavo, kad yra du būdai, suprasti moteris, ir abu iki šiol neveikia. „O jei rimtai, tai kiekviena moteris nori būti mylima ir laiminga. Viena tą laimę randa vyro dovanotame gėlės žiede, kita – nuoširdžiai atliekamoje dainoje. Mielos moterys, kviečiu švęsti savo dieną mūsų koncerte, jauskitės laimingos ir žydėkite kaip gėlės: nuo koncerto iki koncerto“, - sakė Ovidijus Vyšniauskas.


Kovo 8-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje garsiausi Lietuvos scenos vyrai savo dainomis sveikins moteris ir merginas. Koncerte „Muzika Jūsų širdims“ pasirodys Egidijus Sipavičius, Ovidijus Vyšniauskas, grupė „Rondo“ ir Žilvinas Žvagulis. Jiems pritars choras „Ąžuoliukas“. Koncerte moterims skambės pamėgti šlageriai ir legendinės dainos apie meilę bei moteris. Kiekvienos lankytojos laukia maloni dovana – gėlė, be kurios neįsivaizduojame Tarptautinės moters dienos. Bilietus į koncertą galite įsigyti internetu www.tiketa.lt arba visose „Tiketos“ kasose.

Koncertai Kovo 8 Moterys Balsingiausi Lietuvos vyrai Lietuva