Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaFutbolas

Lietuvos sporto žurnalistai futbolo aikštėje vėl nugalėjo latvius

12/10/2013

Taip pat skaitykite

2014 metų pasaulio futbolo čempionato finaliniame etape - 21 rinktinė Lietuvių komandų pralaimėjimai UEFA Europos lygos futbolo turnyre Lietuvos jaunimo futbolo rinktinė išvyksta į San Mariną „Barcelona“ gynėjas Adriano nežais šešias savaites

Vilnius, spalio 11 d. (BNS). Lietuvos žurnalistų sąjungos sporto žurnalistų klubas "Pressas" tęsia tradiciją ir prieš nacionalinės Lietuvos futbolo rinktinės rungtynes futbolo aikštėje susitinka su Lietuvoje viešinčiais svečių sporto žurnalistais. Penktadienį LFF stadione Lietuvos sporto žurnalistai susitiko su kolegomis iš Latvijos.

Svečiams atsirevanšuoti už pralaimėjimą Rygoje 0:4 nepavyko. Lietuviai vėl laimėjo triuškinamu rezultatu 8:3. Net keturis įvarčius į svečių vartus įmušė Gintautas Dulskas, dukart pasižymėjo gimtadienį šventęs Vitalijus Bilevičius, Rygoje net tris įvarčius įmušęs Nerijus Kesminas šįkart apsiribojo vienu įvarčiu, o dar vieną kartą kamuolį į savo vartus pasiuntė patys latviai.

Per šį Lietuvos rinktinės atrankos į pasaulio čempionato ciklą, Lietuvos žurnalistai iškovojo tris pergales - dukart nugalėti latviai ir įveikti Graikijos žurnalistai.

"Prieš keletą metų gimusi idėja suklestėjo ir sulaukia vis daugiau dėmesio. Kitą antradienį numatytos Lietuvos sporto žurnalistų rungtynės su kolegomis iš Bosnijos ir Hercegovinos. Lietuvoje jau susitikome su Lenkijos, Škotijos, Danijos, Latvijos ir Graikijos žurnalistais", - sako "Presso" pirmininkas Tautvydas Vencevičius.

Be Europos rinktinių, "Presso" kvietimu Lietuvoje lankėsi ir žurnalistų komandos iš kitų žemynų - Lietuvoje viešėjo Japonijos ir Egipto komandos.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS