Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKrepšinis

Pergalingasis Medelyno savaitgalis

03/12/2013

Taip pat skaitykite

Kęstučio Kemzūros treniruojamas Čekijos krepšinio čempionas pergale pradėjo šalies pirmenybių reguliarųjį sezoną Dėl nesportiško elgesio LKL vicečempionas Dovydą Rediką išsiuntė į Vilnių iš Krasnodaro Druskininkuose startuos jaunųjų krepšininkų kovos Stipriausia šalies "trys prieš tris" krepšinio komanda savaitgalį kovos "Tallinn Open" turnyre

Pirmoji žiemos diena puikiai susiklostė lietuvių krepšinio klubui BC „Medelynas“. Sekmadienį, 01/12/2013, abi šio klubo ekipos žaidė rungtynes. Pirmoji komanda rungtyniavo Anglijos IV divizione, kur namuose priėmė svečius iš Kingslyno, t.y College of West Anglia Fury, o antroji ekipa rungtyniavo Britanijos lietuvių krepšinio lygoje kur kovojo pries „Švyturio“ komandą.

„Medelynas“ I 83 – 56 College of West Anglia Fury

Nors svečiai atvyko iš toli, tačiau šioje ekipoje buvo galima pamatyti lietuviškų veidų, kurie kaip ne keista grojo pirmaisiais smuikais. Vangiai pradėję rungtynes šeimininkai po truputį įsivažiavo ir vedini puikiai rungtyniavusio Deivido Valatkevičiaus po pirmojo kėlinio pirmavo 21:13. Antrajame kėlinyje varžovų komandoje žibėjo lietuvis E.Aleksa, kurio  9 taškai iš eilės sumažino komandos atsilikimą. Vis dėlto kitoje aikštelės pusėje varžovams po krepšiais ramybės nedavė 23-ąjį gimtadienį atšventęs Benas Švalkūnas. O gale pridėti dar du taiklūs Deivido Valatkevičiaus tritaškiai reiškė, jog prieš ilgąją pertrauką BC „Medelynas“ susikaupė dviženklę persvarą 41-29. Po ilgosios pertraukos į komandos puolimą įsiliejo ir Audrius Damušis su Tadu Bagdonu. Nors raudonieji tikrai nedemonstravo savo geriausios formos, tačiau ir tai netrukdė jiems įtikinamai pirmauti. Prieš lemiamąjį kėlinį šeimininkai pirmavo jau 67:45 ir mažai kas tikėjo jog gali įvykti stebuklas. Paskutiniajame kėlinyje buvo išspręsti visi klaustukai ir „Medelynas“ švenčia dešimtąją pergalę iš eilės rezultatu 83:56 ir dar nei karto nepralaimėję Anglijos IV divizione tvirtai laikosi pirmoje turnyrinės lentelės vietoje. Šiose rungtynėse mūsų ekipoje sužibėjo jaunasis Deividas Valatkevičius, kuris pelnė 23 taškus. Audrius Damušis prisidėjo 20, o Benas Švalkūnas 15 taškų. Varžovų ekipoje siautėjo lietuvaičiai – E.Aleksa 15 taškų, D.Butkevičius 14, T.Liberis – 10. Sekančias rungtynes „Medelyno I“ komanda žais Harefielde, kur kovos su vietos krepšininkais. Jos vyks ateinantį sekmadienį ir tai bus paskutinės pirmojo turo rungtynės. Laukiame visų norinčių atvykti palaikyti mūsų komandos.

„Medelynas II“ 94 – 80 „Švyturys“

„Medelynas II“ šias rungtynes pradėjo trim pirmos komandos žaidėjais, t.y. Algirdu Matušaičiu, Benu Švalkūnu ir Evaldu Virbalu bei taip pat Mantu Žukausku ir Pavelu Razumnovu. Nuo pat pirmosios rungtynių minutės raudonai juodi įjungė pavaras ir išsiveržė į priekį. Po pirmojo kėlinio jie jau pirmavo 24:16. Antrajame ketvirtyje puikiai rungtyniavęs Algirdas Matušaitis dar labiau padidino savo komandos persvarą. Prie to taip pat prisidėjo ir dvigubą dublį šiose rungtynėse atlikęs Benas Švalkūnas. Prieš antrąją rungtynių dalį „Medelynas II“ įgijo rekordinę, 21 taško persvarą – 55:34. Nuo antrosios rungtynių pusęs antrosios komandos treneris Modestas Rimkus pradėjo leisti rungtyniauti mažiau rungtyniaujantiems krepšininkams. Šie jo nenuvylė ir per paskutinius du kėlinius nepaleido turėtos persvaros bei iškovojo pergalę rezultatu 94:80. Nugalėtojų gretose rezultatyviausias bei naudingiausias buvo Algirdas Matušaitis. Jis pelnė 31 tašką (14/17 „iš žaidimo“), atkovojo 7 kamuolius ir surinko net 38 naudingumo balus. 15 taškų ir 12 atkovotų kamuolių pridėjo Benas Švalkūnas, o atitinkamai 13 ir 11 taškų surinko Eugenijus Braknys bei Pavelas Razumnovas.

 

 

Medelynas