Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Britanijos popmuzikos žvaigždė Eltonas Johnas demonstruos meninius sugebėjimus Londono gėlių parodoje

01/05/2013

Taip pat skaitykite

Rusijos sporto žvaigždė Isinbajeva teigia buvusi "klaidingai suprasta" ir smerkia gėjų diskriminaciją Užkandis tilps tiesiog ant piršto AAA Baltic Service Company: apmokestinamų laikmenų ir įrenginių su įrašymo funkcija sąrašą kiekviena ES valstybė gali pasitvirtinti pati Prancūzijoje karšto oro balionų festivalyje pasiekti du pasaulio rekordai

Londonas, gegužės 1 d. (WENN-BNS). Didžiosios Britanijos popmuzikos žvaigždė seras Eltonas Johnas (Eltonas Džonas) pademonstravo savo meninius sugebėjimus prestižinėje kasmetinėje gėlių parodoje Londone, išdailindamas vieną sodo nykštuką, kad surinktų pinigų labdaros projektui.

Karališkosios sodininkystės draugijos (RHS) Čelsio gėlių parodos organizatoriai anksčiau yra uždraudę naudoti nykštukus lauko gėlių kompozicijose, tačiau atšaukė šią taisyklę, pakviesdami virtinę žvaigždžių, kad jos sukurtų savą nykštukų dizainą, palaikydami kampaniją, per kurią vaikai mokomi apie sodo priežiūrą.

Daugelio hitais tapusių dainų kūrėjas sukūrė ir pasirašė nykštuką, panašų į vieną iš personažų 2011 metų animaciniame filme "Gnomeo ir Džiuljeta" (Gnomeo & Juliet), kuri prodiusavo E.Johno kino bendrovė.

Dainininkas taip pat skyrė šiai labdaringai kampanijai kelias savo pasirašytas "Gnomeo ir Džiuljetos" personažų figūrėles, kurios bus eksponuojamos kartu su kitais sodo nykštukais, ištapytais ir pasirašytais žvaigždžių, tokių kaip aktorė Helen Mirren (Helen Miren) ir Maggie Smith (Megi Smit).

Šie nykštukai bus eksponuojami gegužės 21-25 dienomis Čelsio karališkojoje ligoninėje Londone vyksiančioje gėlių parodoje, o vėliau parduoti internetiniame aukcione eBay.com, siekiant surinkti pinigų RHS Sodininkavimo mokyklose kampanijai - šalies masto programai, per kurią vaikai skatinami susipažinti su šiuo užsiėmimu.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS