Muzikantai

PradžiaĮvairenybės

Graikijoje vaikai žaisdami rado 43 tūkst. eurų, kuriuos buvo paslėpusi pagyvenusi moteris

23/09/2013

Taip pat skaitykite

Etnos ugnikalnis paskelbtas UNESCO Pasaulio paveldo objektu 66metų vyrui gydytojai pasakė, jog jis iš tiesų yra moteris Ispanijos tenoras Domingo tikisi pasijusti "daug geriau" po gydymo Švedijos karalius valdymo 40-mečio proga visus pakvietė šokti

Atėnai, rugsėjo 23 d. (AFP-BNS). Šiaurės vakarinėje Graikijos dalyje vaikai, žaisdami apleistame pastate, rado krepšį su 43 tūkst. eurų, kurį ten buvo paslėptusi pagyvenusi moteris, nepasitikėjusi krizės ištiktos šalies bankais, pirmadienį pranešė policija.

Janinos mieste penktadienį netoli miesto aiktės žaidę 9-10 metų moksleiviai krepšį su pinigais rado paslėptą pastate, pranešė policija, patvirtindama žiniasklaidoje pasirodžiusius pranešimus.

Kai pranešė valstybinė Atėnų naujienų agentūra, aplinkinių namų gyventojai pastebėjo su popieriniais banknotais žaidžiančius ir net juos plėšančius vaikus ir pranešė policijai.

Pareigūnai išsiaiškino, kad krepšys priklauso 83 metų moteriai, kuri sakė, kad jame laikė visas savo santaupas, atsiimtas iš banko prieš trejus metus, kai šalį krėtė ekonominė krizė.

Tikslios sumos moteris neprisiminė, tačiau spėjo, kad krepšyje turėjo būti nuo 50 iki 70 tūkst. eurų.

Pasak pareigūnų, apleistas pastatas priklausė tai pačiai netoliese gyvenančiai moteriai.

Nuo ekonominės krizės Graikijoje pradžios 2010 metais tūkstančiai graikų atsiėmė savo santautas iš vietos bankų baimindamiesi, kad pasitraukimas iš euro zonos gali sukelti pavojų jų santaupoms.

Daugelis šalies gyventojų savo pinigus pervedė į užsienio bankus, tačiau buvo ir tokių, kurie nusprendė juos saugoti namuose įrengtose slėptuvėse.