Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

JAV dainininkui Chrisui Brownui gali grėsti kalėjimas

17/07/2013

Taip pat skaitykite

Meksikoje ugnikalnio spjaudomi pelenai krito ant miestų Bolivudo žvaigždė Khanas susilaukė sūnaus, kurio gimimas kelia pareigūnams abejonių Milijardierius Leonardas Lauderas atšaukė vestuves Minia, negyvai užkapojusi "Juodąjį Jėzų", jį dar ir kastravo

Los Andželas, Kalifornija, liepos 16 d. (AFP-BNS). JAV teisėjas pirmadienį panaikino dainininko Chriso Browno (Kriso Brauno) bandomąjį laikotarpį už liūdnai pagarsėjusį tuometinės draugės Rihannos (Rianos) užpuolimą 2009 metais, bet kol kas nepasiuntė jo į kalėjimą.

Los Andželo teisėjas paskyrė naują teismo posėdį rugpjūčio 16 dieną, kuriame gali nuspręsti dėl tolesnių veiksmų, jeigu gynybos advokatai ir kaltintojai per tą laiką nesusitars.

Po Rihannos užpuolimo 2009 metų "Grammy" įteikimo ceremonijos išvakarėse Ch.Brownui buvo paskirtas penkerių metų bandomasis laikotarpis, metų trukmės kursas dėl smurto šeimoje ir 180 dienų visuomenei naudingo darbo.

Po to užpuolimo paskelbta nuotrauka, kurioje matyti sumuštas Rihannos veidas, papiktino daugelį.

Pirmadienį kaltintojai pateikė Los Andželo teismui prašymą panaikinti bandomąjį laikotarpį - dėl to, kad dainininkas buvo apkaltintas dėl šiemet gegužę įvykusios avarijos, iš kurios vietos, kaip teigiama, pabėgo.

Los Andželo aukštesnės instancijos teismo teisėjas Jamesas Brandlinas (Džeimsas Brandlinas) sutiko patenkinti šį prašymą. Ch.Brownas, kuris dalyvavo teismo posėdyje, po jo nieko nekomentavo.

24 metų dainininkui gali grėsti kalėjimas iki ketverių metų, jeigu teisėjas nuspręs, kad jis pažeidė savo bandomojo laikotarpio sąlygas, o gynėjai ir kaltintojai nepasieks susitarimo.

Ch.Brownas neigė kaltinimus dėl automobilio avarijos ir tvirtino, kad kitas į ją patekęs vairuotojas bando išpešti iš jo pinigų.

Žiniasklaida pranešė, kad Ch.Brownas netoli Toluka Leiko į šiaurę nuo Los Andželo savo automobiliu "Range Rover" rėžėsi į vieno "Mercedes" galą.

Jis sustojo ir apsikeitė informacija, bet apie įžymybes rašanti interneto svetainė TMZ rašo, kad jis pateikė klaidingus duomenis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS