Muzikantai

PradžiaKriminalai

Kauno policija aptiko Vokietijoje vogtų automobilių už 1 mln. litų

23/08/2013

Taip pat skaitykite

Neteisėta komercine veikla vertęsis panevėžietis neteks uždirbtų pinigų ir mokės baudą Jaunuolis įtariamas sužalojęs jį vagystės vietoje pastebėjusį pensininką Suimtas Klaipėdos laidojimo ir kremavimo centro vadovas, įtariamas užsakęs konkurentų automobilio padegimą Ispanijoje senelių namų darbuotojas nužudė 11 senukų

Vilnius, rugpjūčio 23 d. (BNS). Kauno kriminalistai aptiko Vokietijoje vogtų apynaujų automobilių už daugiau nei 1 milijoną litų. Mašinos jau buvo paruoštos išvežimui iš Lietuvos.

Ketvirtadienį Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Autotransporto priemonių grobimų tyrimo skyriaus pareigūnai, vykdydami specialią policinę priemonę, tikrino automobilių pakrovimo į geležinkelio vagonus vietas Kauno mieste.

Patikrinus Technikos gatvėje, įmonės teritorijoje esančius vagonus, buvo rasti ir paimti keturi automobiliai, su galimai suklastotais identifikaciniais numeriais: baltos spalvos "BMW 528i", baltos spalvos "Range Rover Sport", pilkos spalvos "Lexus RX450" ir juodos spalvos "Aston Martin".

Pasak policijos pranešimo, automobiliai yra vienerių - trejų metų senumo. Nustatyta, kad šie automobiliai kaip vogti ieškomi Vokietijoje. Sulaikyti automobiliai buvo paruošti eksportui iš Lietuvos. Vėliau minėti automobiliai bus grąžinti nukentėjusiesiems.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl transporto priemonės identifikavimo numerių suklastojimo, neteisėto sunaikinimo ar pakeitimo ir dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Kauno policija vogti automobiliai 1 mln litų