Muzikantai

PradžiaKriminalai

Lietuvos pasieniečiai sulaukė tris bulgarais apsimetusius nelegalius imigrantus

14/08/2013

Taip pat skaitykite

Kauno teismas trims mėnesiams leido suimti tragišką avariją sukėlusį vairuotoją Akmenės rajone avarijoje žuvo dviratininkas Graikijoje pateikti kaltinimai dėl protestus išprovokavusio muzikanto nužudymo įtariamam neonaciui Nuo pareigų nušalintas Vilniaus prokuroras, įtariamas atėjęs į darbą neblaivus

Vilnius, rugpjūčio 14 d. (BNS). Antradienį Vilniaus autobusų stotyje sulaikyti trys į Varšuvą išsiruošę nelegalai, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Manoma, kad bulgarais apsimetusi trijulė yra iš Gruzijos.

VSAT pareigūnams patikrinus įtartinus vyrus, šie parodė 28, 34 ir 47 metų Bulgarijos piliečiams išduotas asmens tapatybės korteles. Šie pareigūnams sukėlė įtarimą: pirminiais duomenimis, tapatybės kortelės yra visiškos klastotės - pakeistos savininkų nuotraukos, o dokumentai neatitinka nustatytų gamybos ir saugumo standartų.

Pas sulaikytuosius rasta keli šimtai eurų ir autobuso bilietai iš Vilniaus į Varšuvą. Apklausos metu du iš sulaikytųjų prisistatė Gruzijos piliečiais, trečiasis atkakliai tvirtino esąs bulgaras.

Sulaikytieji uždaryti į areštinę - VSAT pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl disponavimo suklastotu dokumentu bei jo panaudojimo. Taip pat aiškinamasi, kaip nelegalai pateko į Lietuvą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Lietuvos pasieniečiai