Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Paris Hilton sustabdyta dėl viršyto greičio

12/07/2013

Taip pat skaitykite

Italijos kino režisierius Carlo Lizzani žuvo iškritęs iš balkono AAA Baltic Service Company: apmokestinamų laikmenų ir įrenginių su įrašymo funkcija sąrašą kiekviena ES valstybė gali pasitvirtinti pati Mumbajuje krito darbo krūvio neatlaikiusi dramblio patelė Buvusio JAV prezidento Busho bibliotekos atidaryme dalyvavo kiti buvę lyderiai ir šalies vadovas

Los Andželas, liepos 12 d. (WENN-BNS). Prabangių viešbučių tinklo paveldėtoja Paris Hilton vėl atsidūrė teisėsaugos akiratyje ketvirtadienį, kai policija sustabdė už greičio viršijimą.

Garsenybė vairavo savo mėlyną "Bentley" Beverli Hilso miestelyje Kalifornijoje, kai policijos pareigūnas užfiksavo jog automobilio greitis buvo 42 mylios per valandą (68 kilometrai per valandą) zonoje, kurioje leistinas greitis yra 25 mylios per valandą (40 kilometrų per valandą).

Kaip rašo portalas TMZ.com, P.Hilton buvo įspėta dėl greičio viršijimo gyvenamojoje zonoje, jai skirta bauda už eismo taisyklių pažeidimą.

Panašu, kad ta diena P.Hilton buvo labai įtempta: ji parašė socialiame tinkle "Twitter", kad turi susitikti su vienu muzikos prodiuseriu "pamokoms", o vėliau atskleidė, kad yra šokių grupės "Pussycat Dolls" įkūrėjos Robin Antin namuose, kur mokosi choreografijos.

P.Hilton žinutėje rašoma: "Smagu Robin Antin namuose mokytis seksualių šokių žingsnelių mano naujam muzikos vaizdo klipui. Myliu Robin - ji labai talentinga, graži ir miela."

Ši glamūrinio elito narė yra nurodžiusi, kad ruošiasi atnaujinti savo muzikinę karjerą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS