Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaTelefonai

„Nokia“ pristatė du itin pigius fotografuojančius telefonus

16/09/2013

Taip pat skaitykite

„Tele2“ pradėjo teikti 4G ryšio paslaugas 10 iPhone 5 gandais apipintų funkcijų jau yra kituose telefonuose Vairuotojai vis dažniau renkasi laisvų rankų įrangą "Vodafone" ketina atleisti 500 darbuotojų Vokietijoje

Telefonų gamintoja „Nokia“ šiandien pristatė du itin mažos kainos telefonus su kamera –  modelius „Nokia 108“ ir „Nokia 108 Dual SIM“. Su šiais telefonais vartotojai galės fotografuoti, filmuoti ir dalintis savo įspūdžiais su draugais „Bluetooth“ ryšiu greitai ir patogiai – pasinaudodami „Nokia Slam“ technologija. Planuojama, kad Lietuvoje „Nokia 108“ kaina su mokesčiais sieks vos apie 100 litų.

„Šie modeliai skirti vartotojams, kuriems kaina yra svarbus veiksnys renkantis telefoną, tačiau nori gauti daugiau nei vien skambinimo ir SMS žinučių funkcijas. Naujieji modeliai bus patrauklūs ketinantiems įsigyti savo pirmąjį telefoną su kamera arba norintiems turėti patikimą atsarginį telefoną“, – sako už „Nokia“ telefonų pardavimus Lietuvoje atsakingas Vytenis Koryzna.

„Nokia 108“ telefono vidinę atmintį vartotojai galės išplėsti iki 32 gigabaitų (GB) „microSD“ kortele. Tiek pakanka, kad vartotojai galėtų ne tik savęs neribodami fotografuoti ir filmuoti telefone įmontuota VGA kamera, bet ir klausyti mėgiamos muzikos telefone integruotais MP3 grotuvu ir FM radiju.

Klausyti muzikos, fotografuoti, žaisti „Snake“ ir naudotis telefonu kaip žibintuvėliu vartotojai galės itin ilgai: gamintojas šiame modelyje įdiegė galingą bateriją. Telefonas neišsikraudamas veiks mėnesį – 31 dieną – budėjimo režimu. „Nokia 108 Dual SIM“ modelis budėjimo režimu veiks iki 25 dienų.

Naujasis modelis perėmė aukštesnio lygio „Nokia“ telefonų dizainą ir spalvas. „Nokia 108“ kampai švelniai užapvalinti, o telefoną bus galima įsigyti raudonos, baltos, juodos, geltonos ir žydros spalvų. Spalvotus galinius dangtelius vartotojai galės keisti.

Dvi SIM korteles talpinantis „Dual SIM“ modelis leis pasirinkti, kurią SIM kortelę naudoti skambinant arba siunčiant tekstinį pranešimą. Taip jo savininkai galės lengviau valdyti išlaidas mobiliajam ryšiui ir išnaudoti kelių operatorių tinklų privalumus kelyje.

„Įgyvendiname savo siekį sujungti milijonus žmonių pasaulyje, ypač suteikiant galimybes tiems, kurie iki šiol neturėjo mobiliojo telefono. – teigia „Nokia“ mobiliųjų telefonų vykdomasis direktorius Timo Toikkanenas. – Dideliai daliai žmonių šie modeliai taps pirmaisiais fotografuojančiais telefonais. Siekiame suteikti mobilųjį ryšį už priimtiną kainą dar vienam milijardui vartotojų. Šie modeliai padės siekti šio tikslo.“

Lietuvoje „Nokia 108“ pasirodys ketvirtąjį šių metų ketvirtį.

Apie Nokia

Kompanija „Nokia“ yra pasaulinė mobiliųjų telekomunikacijų rinkos lyderė. Bendrovės produktai tapo daugelio žmonių gyvenimo dalimi. Kasdien daugiau nei 1,3 mlrd. pasaulio gyventojų naudojasi „Nokia“ įrenginiais, kad užfiksuotų ir dalintųsi savo gyvenimo akimirkomis, pasiektų informaciją, surastų kelią ar tiesiog pakalbėtų vienas su kitu. Dėl „Nokia“ technologijų ir dizaino inovacijų kompanijos prekės ženklas yra vienas labiausiai atpažįstamų pasaulyje. Daugiau informacijos rasite http://www.nokia.lt/apie-nokia.   

Žilvinas Bružas