Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaTelefonai

„Samsung“ pristatė naujus ATIV serijos produktus ir „Galaxy NX“ fotoaparatą

20/06/2013

Taip pat skaitykite

LG ketina kitąmet pradėti prekiauti lanksčiais išmaniaisiais telefonais Oficialiai pristatytas iPad 3 „Samsung Galaxy S 4“ pristatyme – žymūs Lietuvos žmonės ir „Golden Parazyth“ Naujoji „Google“ operacinė sistema „Android M“ laikė egzaminą

Vilnius, Lietuva, 2013 m. birželio 20 d. Londone vykstančiame renginyje „Samsung Electronics“ paskelbė apie ATIV linijos plėtrą ir pristatė naujus produktus: ATIV Q, „ATIV Book 9 PLUS“, „ATIV Book 9 Lite“ ir „ATIV One 5 Style“ bei „ATIV Tab 3“ kompiuterius. Naujuosiuose produktuose įdiegtos pažangiausios technologijos, pritaikytos skirtingiems vartotojų poreikiams. Kartu su ATIV įrenginiais taip pat pristatytas naujas 3G/4G LTE fotoaparatas „Galaxy NX“ su „Android“ operacine sistema.

Stiprinamos ATIV planšetinių kompiuterių gretos

ATIV Q ir „ATIV Tab 3“ – du nauji ATIV planšetiniai kompiuteriai su „Windows 8“ operacine sistema. Prieiga prie „Android“ programėlių ir ploniausias rinkoje planšetinio kompiuterio su „Windows 8“ operacine sistema korpusas – skiriamosios naujųjų produktų savybės. Abiejuose planšetiniuose kompiuteriuose įdiegta „S Pen“ sistema. ATIV Q Lietuvoje pasirodys rugsėjo mėnesį ir kainuos apie 4847 Lt . „ATIV Tab 3“ prekyba Lietuvoje bus pradėta rugpjūčio pabaigoje, numatoma jo kaina – 2422 Lt.

Su ATIV Q galima naudotis ir „Windows“, ir „Android“ („Jelly Bean 4.2.2) operacinių sistemų galimybėmis. Atsižvelgiant į vartotojų poreikius, įdiegta prieiga prie „Android“ programėlių. Naujojo įrenginio korpusas yra vos 1,29 kg svorio ir 13,9 mm storio, todėl juo patogu naudotis visuomet, kai prireikia. Kompiuteryje įrengtas raiškus QHD+ (3200x1800 taškų) 13,3 colių (33,8 cm) įstrižainės ekranas.  Atkuriamas vaizdas yra 2,8 karto raiškesnis nei „Full HD“ ekranuose, todėl aiškiai matomos net smulkiausios detalės nepriklausomai nuo apšvietimo sąlygų.

„ATIV Tab 3“ planšetinis kompiuteris – ploniausios ATIV serijos įrenginys rinkoje. Jo dizainas sukurtas tęsiant „Galaxy“ serijos įrenginių dizaino tradicijas. Naujojo modelio korpuso svoris yra vos 550 g, storis – 8,2 mm, jo baterijos resursas – 10 val., todėl įrenginys puikiai pritaikytas kūrybiškiems vartotojams ir tiems, kurie daug laiko praleidžia darbo kelionėse, lėktuve, ilgų skrydžių metu. Įprasto kompiuterio galią turinčiame planšetiniame kompiuteryje „ATIV Tab 3“ įdiegta „S Pen“ funkcija ir naudojamas su „MS Office“ suderinamas rašiklis, įdiegta „Office Home & Student“programinė įranga.

Plečiama itin plonų kompiuterių linija

Trys nauji „Windows 8“ operacinės sistemos nešiojamieji kompiuteriai pristatyti plečiant ATIV produktų liniją. „ATIV Book 9 Plus“, „ATIV Book 9 Lite“ ir „ATIV One 5 Style“ leidžia vartotojams reikiamas užduotis atlikti ir efektyviai dirbti nepriklausomai nuo jų buvimo vietos. Visuose trijuose produktuose įdiegta „SideSync“ technologija, kuri suteikia informacijos dalinimo tarp kompiuterio ir „Samsung“ išmaniojo telefono galimybę. Visi trys įrenginiai Lietuvoje pasirodys rugpjūčio antroje pusėje. Numatoma „ATIV Book 9 Plus“ kaina – 4847 Lt, „ATIV Book 9 Lite“ – apie 2768 Lt, o „ATIV One 5 Style“ – apie 3115 Lt (22 colių ekrano įstrižainės modelis) ir 4674 Lt (23 colių ekrano įstrižainės modelis).

• „ATIV Book 9 Plus“ – naujoji populiariojo „Book 9“ nešiojamojo kompiuterio versija. Tai išskirtinai lengvas ir plonas, stilingo dizaino kompiuteris. Vientiso aliuminio korpuso įrenginys su „Windows 8“ operacine sistema turi lietimui jautrų ekraną. Tiksliai ir tikroviškai vaizdą atkuriančiame QHD+ (3200x1800) raiškos ekrane patogu stebėti įrašus, o dėl 12 val. veikiančios baterijos be papildomo krovimo kompiuteriu galima dirbti ir ilgų skrydžių metu. „Book 9 Plus“ yra paruošiamas naudoti per šešias sekundes, o iš „miego“ režimo pabunda vos per sekundę, taupant vartotojo laiką.

• „ATIV Book 9 Lite“ sukurtas tęsiant „Book 9“ dizaino tradicijas. Didesnei vartotojų daliai prieinamas kompiuteris pristatomas su keturių branduolių procesoriumi, 256 GB SSD. Aktyviems, daug laiko kelionėse praleidžiantiems vartojamas pritaikyto kompaktiško įrenginio svoris – 1,36 Kg, storis – apie 2,54 cm.

• „One 5 Style“ – „viskas viename“ tipo kompiuteris, sukurtas laikantis minimalistinių „Galaxy“ serijos įrenginių dizaino tradicijų. „Full HD“ (1920x1080) raiškos lietimui jautriame ekrane patogu peržiūrėti nuotraukas ir vaizdo įrašus. Įrenginyje įdiegta „HomeSync Lite“ funkcija leidžia lengvai ir patogiai atkurti dokumentus, juos tvarkyti ir redaguoti išmaniajame telefone. Naudodamiesi šia funkcija, keli šeimos nariai gali susikurti savo individualias paskyras „One 5 Style“.

Naujas „Galaxy“ šeimos narys

„Galaxy NX“ – pirmasis 3G/4G LTE ryšio kompaktinės sistemos fotoaparatas (CSC), papildęs neseniai pristatytų „Galaxy Active“, „Galaxy Mini“ ir „Galaxy Zoom“ gretas. Dėl įdiegtos naujausios 3G/4G LTE technologijos, bet kada prireikus nuotraukas galima persiųsti, jomis dalintis. Lietuvoje fotoaparatas pasirodys rugpjūčio mėnesį ir kainuos apie 1199 Lt.

Naujajam fotoaparatui pritaikytos išmaniojo telefono funkcijos praplečia fotografavimo galimybes. Įrenginyje įdiegta prieiga prie „Android“ programėlių.

Dėl 20,3 MP APS-C jutiklio atkuriami vaizdai yra ryškūs ir aiškūs, aiškiai perteikiama kiekviena detalė net prasto apšvietimo sąlygomis. Dėl „DRIMe IV“ vaizdo signalo apdorojimo įrenginio užtikrinamas didelis fotografavimo greitis ir tikslumas, atsižvelgiant į vienus pagrindinių šiuolaikinių fotoaparatų naudotojų reikalavimų. Fiksuojami vaizdai yra kontrastingi, tolygūs, todėl gaunamos puikios kokybės, tikroviško vaizdo nuotraukos.

Kartu su naujuoju fotoaparatu pridedami keičiami objektyvai suteikia fotografui platesnes galimybes. Įdiegta galimybė vaizdus fiksuoti 3D formatu, kartu naudojant „Samsung 45 mm 2D/3D“ objektyvą.

„Galaxy NX“ įdegtos įvairios vaizdo fiksavimo funkcijos. „Photo Suggest“ priklausomai nuo fotografavimo vietos suteikia rekomendacijas apie populiariausias turistų lankomas vietas iš gausios duomenų bazės  visame pasaulyje. Su „Story Album“ nuotraukas galima surūšiuoti pagal laiko periodą, kuriant vientisą chronologinį nuotraukų albumą, kuriuo galima dalintis ir jį peržiūrėti kituose įrenginiuose. Įdiegta daugiau kaip 30 „Smart Mode“ režimų, iš kurių galima pasirinkti optimaliausią, priklausomai nuo aplinkos sąlygų ir fiksuojamo vaizdo.

Daugiau informacijos – www.samsung.com ir www.samsungmobileuspress.com.

Apie „Samsung Electronics Co., Ltd.“

„Samsung Electronics Co., Ltd.“ yra pasaulinė buitinės elektronikos ir jos komponentų technologijų lyderė.  Nuolat kurdami inovacijas ir išradimus, mes keičiame pasaulį: televizorius, išmaniuosius telefonus, asmeninius kompiuterius, spausdintuvus, kameras, namų apyvokos priemones, medicinos įrangą, puslaidininkius bei LED sprendimus. Turime 236 000 darbuotojų 79 valstybėse, o metų apyvarta viršija 201 trilijoną Pietų Korėjos vonų (481,92 mlrd. Lt). Mūsų tikslas – atverti naujas galimybes žmonėms visame pasaulyje. Daugiau informacijos:www.samsung.com.

Iveta Bojare
„Samsung Electronics Baltics”