Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaTelefonai

„Samsung Galaxy S 4“ pristatyme – žymūs Lietuvos žmonės ir „Golden Parazyth“

27/04/2013

Taip pat skaitykite

Vairuotojai vis dažniau renkasi laisvų rankų įrangą Planšetiniai kompiuteriai ir išmanieji telefonai tampa vis labiau prieinami mažyliams „Samsung“ pristatė naujus ATIV serijos produktus ir „Galaxy NX“ fotoaparatą "BlackBerry" užbaigė ketvirtį su 965 mln. JAV dolerių nuostoliais

Vėlų penktadienio vakarą (26/04/2013) Vilniaus Pramogų banke vyravo išmaniųjų technologijų atmosfera. Naujojo telefono pristatymas sudomino nemažą būrį Lietuvos pramogų pasaulio atstovų, scenoje stebėjusių teatralizuotą „Galaxy S 4“ funkcijų pristatymą ir „Golden Parazyth“ pasirodymą.

Apie telefono funkcijas svečiams pasakojo ir kelias iš jų pademonstravo žymus keliautojas televizijos laidų vedėjas Martynas Starkus. Specialiai pristatymui į Vilnių atvyko „Samsung Electronics Baltics“ prezidentas Josephas Kimas.

Technologijų naujiena susidomėjo mažylio besilaukiantys Reda Gikytė ir Egmontas Bžeskas, čia buvo galima pastebėti kartu į pobūvius vaikštančius Darių Užkuraitį ir Nijolę Statkutę. Telefono dizainą ir funkcijas tyrinėjo Skaiva ir Saugirdas Vaitulionis, keliautojas Makalius, Rimas Šapauskas, tiesiai iš darbo atskubėjęs Paulius Skučas su žmona Indre ir kt. žymūs šalies žmonės.

Gyvą pasirodymą surengusio dueto „Golden Parazyth“ narys Giedrius sakė, kad nors ir nėra tas žmogus, kuris žino visas technologijų naujienas, tačiau jų progresas jį domina: „Įdomu stebėti , kaip technologijos keičia pasaulį, kaip padaro mūsų kasdienybę patogesnę ir gal net šiek tiek įdomesnę“.

Pirmą kartą visuomenei surengtu telefono pristatymo renginiu pažymėta prekybos „Galaxy S 4“ pradžia. Naujasis išmanusis telefonas išsiskiria valdymo galimybėmis. „Galaxy S 4“ galima valdyti neliečiant rankomis – rankos mostais, balsu, akimis.

Apie Samsung Electronics Co., Ltd.

„Samsung Electronics Co., Ltd.“ yra pasaulinė buitinės elektronikos ir jos komponentų technologijų lyderė.  Nuolat kurdami inovacijas ir išradimus, mes keičiame pasaulį: televizorius, išmaniuosius telefonus, asmeninius kompiuterius, spausdintuvus, kameras, namų apyvokos priemones, medicinos įrangą, puslaidininkius bei LED sprendimus. Turime 236 000 darbuotojų 79 valstybėse, o metų apyvarta viršija 201 trilijoną Pietų Korėjos vonų (481,92 mlrd. Lt). Mūsų tikslas – atverti naujas galimybes žmonėms visame pasaulyje.

„Samsung Electronics Baltics”

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS