Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaTelefonai

10 iPhone 5 gandais apipintų funkcijų jau yra kituose telefonuose

18/03/2013

Taip pat skaitykite

„Nokia“ pristatė du itin pigius fotografuojančius telefonus „Samsung“ kompaktiškas išmanusis telefonas „Galaxy S4 mini“ Lietuvoje pasirodys liepą „Samsung“ pristatė „Galaxy S 4“ – įrankį turiningesniam ir patogesniam gyvenimui Lietuvoje išmanieji telefonai populiariausi Baltijos valstybėse

Jau seniai buvo spėliojama, kokias naujoves turės naujasis iPhone 5. Taip, jis išleidžiamas rugsėjo 12-ąją ir turės tikrai puikių funkcijų, tačiau nepamirškime, kad dauguma jų jau yra kituose įrenginiuose. Kas, kaip spėjama, bus naujajame iPhone 5?

  1. Near Field sistema. Šitai yra lengva, taip? Near Field sistema (NFC) yra absoliuti būtinybė bet kokiam išmaniajam telefonui, kurios kol kas nėra Apple iPhone. Tai, ko gero, bus pakeista su iPhone 5. Tačiau labai akivaizdu, kad kai kurios kompanijos, tokios kaip artimiausia Apple konkurentė Samsung, jau turi šią funkciją savo prietaisuose. Gaila, bet iPhone jau pavėlavo į šį žaidimą.

  2. Ilgai lauktas keturių branduolių procesorius. Kai Apple pagamino naująjį iPad, dauguma tikėjosi, kad jis turės 4 branduolių procesorių. Deja, neturėjo. Vietoj to, jie pateikė aukštesnės kokybės 2 branduolių. Ir dabar manoma, kad naujajame iPhone 5 bus šis procesorius. Tiesa, labai didelė tikimybė, jog Apple patenkins šį klientų norą. Tik čia yra viena problema: Android gaminiai, tokie kaip Samsung ir LG Spectrum, jau turi 4 branduolių procesorius.

  3. 4G LTE. Šiuo metu darosi vis sunkiau rasti mobilųjį telefoną, kuris neturėtų 4G LTE. Ko gero, iPhone 4S yra labiausiai įsidėmėtina išimtis. Tačiau Apple vietoj to pasiūlys didelės spartos parinktį iPhone 5.

  4. Naujausia ir geriausia programinė įranga. Apple iPhone 5 bus vienintelis pavyzdinis prietaisas, turintis iOS 6. Tačiau Apple nėra vienintelė kompanija, kuri šiemet pristato naujausią ir geriausią įrangą. Naujausias Android 4.1 (Jelly Bean) jau atrado savo kelią į kai kuriuos naujausius įrenginius, įskaitant ir Nexus 7.

  5. Įbrėžimams atsparus stiklas. Atsižvelgiant į ataskaitas, Apple iPhone 5 turės įbrėžimams atsparų stiklą Gorilla Glass 2. Jeigu skamba pažįstamai, ko gero, taip yra todėl, kad Samsung, HTC ir dauguma kitų gamintojų parduoda produktus su įbrėžimams atspariu stiklu. Taigi, nieko čia naujo.

  6. 4 colių ekranas. Naujausi gandai skelbia, kad Apple iPhone 5 turės 4 colių ekraną. Žiovulys. Šiuo metu galime rasti mobiliųjų telefonų su kur kas didesniais ekranais.

  7. Geresnė kamera. Kol Apple garantuoja, kad naujasis iPhone 5 turės dvigubą kamerą, taip pat labai tikėtina, kad kompanija pagerins galinę vaizdo kamerą. Bet ar galima pasiūlyti ką nors geriau už 41 megapikselio raiškos kamerą, esančią Nokia 808? O kaip 8 megapikselių kamera Samsung SIII? Abejotina.

  8. Plonas, plonas, plonas. Apple visada rimtai žvelgė į telefonus. Ir kai tik turi progą, pareiškia, jog bus sukurta kažkas naujo, ir tas naujas prietaisas bus plonesnis nei buvę giminaičiai. Bet tame juk nieko naujo. Kiekviena kompanija stengiasi sukurti vis plonesnius ir dailesnius produktus. Ir daugeliu atvejų jie tikrai tai daro sėkmingai.

  9. Užapvalinti kampai ir kitos dizaino idėjos. Remiantis iPhone 5 nuotraukomis, kurios netyčia „nutekėjo“, jis bus tokio pat dizaino, kaip ir kiti produktai. Prietaisas bus plonas, užapvalintais kampais, o ekranas pakankamai didelis, kad būtų patogiau naudoti. Kitaip tariant, jis bus tik dar vienas produktas iš daugelio kitų parduotuvės lentynose.

  10. Geresnė baterija. Yra tikimybė, jog iPhone 5 turės geresnę bateriją, tačiau ar ji turės kokias nors naujas technologijas kaip kiti išmanieji telefonai, mažai tikėtina. Deja, baterijos tapo pernelyg paprastos. Ir net Apple negali pasiūlyti kažko ypatingo, kad būtų pranašesni šiuo klausimu už konkurentus.

gsmarena.lt