Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaTelefonai

"Vodafone" ketina atleisti 500 darbuotojų Vokietijoje

16/04/2013

Taip pat skaitykite

"BlackBerry" užbaigė ketvirtį su 965 mln. JAV dolerių nuostoliais „Samsung“ pristatė „Galaxy S 4“ – įrankį turiningesniam ir patogesniam gyvenimui Planšetiniai kompiuteriai ir išmanieji telefonai tampa vis labiau prieinami mažyliams „Samsung Galaxy S 4“ pristatyme – žymūs Lietuvos žmonės ir „Golden Parazyth“

Frankfurtas, balandžio 16 d. ("Reuters"-BNS). Siekiant prisiderinti prie augančios konkurencijos ir mažesnių kainų, Didžiosios Britanijos bevielio ryšio operatorė "Vodafone Group" pranešė ketinanti atleisti 500 darbuotojų Vokietijoje.

"Pradėjome dvejų metų programą", - sakė grupės atstovas, patvirtindamas spaudoje pasirodžiusius pranešimus.

"Vodafone" ketina perkelti kai kurią veiklą į Rumuniją ir Indiją, taip pat žymiai sumažinti atlyginimus naujiems darbuotojams.

Pokyčiai bus vykdomi tinklo technologijų ir klientų aptarnavimo srityse.

"Vodafone" nukentėjo dėl konkurentės "Deutsche Telekom" padalinio "T-Mobile" siūlomų žemų išmaniųjų telefonų kainų bei naujų taisyklių, pagal kurias mobiliojo ryšio operatoriai turi sumažinti kainas už priimamus skambučius iš kitų tinklų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS